Atpakaļ uz blogu

SIA "LUKS TALSI" - 19 gadu pieredze Latvijas tirgū!

SIA “LUKS TALSI” darbojas auto tirgū no 1995. gada un ir viens no lielākajiem lietotu auto tirgotājiem Latvijā. Uzņēmums ir uzbūvēts no nulles, sākot vien ar dažām automašīnām. Taču šodien klientiem tiek piedāvāts plašs mazlietotu automašīnu klāsts dažādām gaumēm un iespējām. Kā pirkt lietotu auto – to  SIA “LUKS TALSI” īpašnieks Juris Lukševics noteikti zina! SIA “LUKS TALSI” piedāvā arī mašīnu maiņu pret klientu vecām mašīnām ar piemaksu. Uz vietas iespējams noformēt kredītu auto iegādei ar klientam izdevīgiem nosacījumiem. Pārdotajām automašīnām, izņemot komisijas auto, tiek dota motora un ātrumkārbas trīs mēnešu garantija. 

Mazlietots auto katra iespējām un vajadzībām!

Auto placī Talsos ir pieejamas no 250 - 300 automašīnas, auto piedāvājuma klāsts ir plašs un bieži mainās. 24 gadu darbības laikā uzņēmums pārdevis aptuveni 17280 automašīnas. Šodien lietotu auto iegāde iespējama arī pēc pieprasījuma. Tas palīdz atrisināt ne tikai neskaitāmos klientu jautājumus: “Kā pirkt lietotu auto?”, “Kas jāzina pērkot auto?”, “Kur nopirkt lietotu auto?”, bet arī klientam piemeklēt tieši tādu auto, kādu tas vēlas. SIA “LUKS TALSI” profesionālie darbinieki izvēlēsies auto ārzemēs un atvedīs tieši Jums vispiemērotāko. 

Aizdevums.lv – Auto kredīts līdz 25 000 EUR

SIA “LUKS TALSI" raugās nākotnē - izaicinājums attīstīt savu auto servisu!

Jura Lukševica pirmā automašīna bijusi žigulis, tam sekojušas daudz citu automašīnu iegāde - AUDI 200 Quattro, Fiat, BMW X5,VW TUAREG, MERCEDES ML. Sava uzņēmuma darbības laikā novērojis, ka latvieši, nepērk ekonomiskas mašīnas, bet gan lepnas, ar lieliem motoriem un maksimālo aprīkojuma klāstu. Klienti vairāk izvēlas Vācijā iegādātas automašīnas - AUDI, VW, OPEL, kā arī VOLVO no Zviedrijas. Liels pieprasījums ir arī FORD automašīnām, populārākas kļūst arī korejiešu, japāņu un franču automašīnas. Turpretī Eiropā cilvēki biežāk izvēlās vidējas klases, ekonomiskos automobiļus. 

SIA “LUKS TALSI” piedāvā plašu mazlietotu automašīnu klāstu Talsos, kā arī auto piegādi no Eiropas. SIA “LUKS TALSI” auto placis strādā katru dienu no plkst. 9:00 – 18:00 vai līdz pēdējam klientam. Sadarbībā ar SIA AIZDEVUMS.LV piedāvā ikvienam izdevīgu kredītu automašīnas iegādei. SIA AIZDEVUMS.LV rūpīgi izvērtē katru klientu, piedāvā klientam izdevīgu kredītu atmaksas grafiku un klientam pielāgotu risinājumu.

Sekojiet SIA “LUKS TALSI” auto jaunumiem mājaslapās  www.luks.lv un  www.lukstalsi.lv!