Aizdevums.lv finanšu padomi

Terases un balkona iekārtošana – kas jāņem vērā?
Pateicoties plašajam āra mēbeļu klāstam, terasi vai balkonu ir iespējams iekārtot atbilstoši ikviena gaumei. Ne tikai mēbeļu daudzveidība ietekmē terases izskatu, bet arī nolūks kādam vēlies to izmantot.
Pirkt vai īrēt – nekustamo īpašumu situācija Latvijā 2023. gadā
Lai palīdzētu Tev pieņemt pareizo lēmumu – pirkt vai īrēt nekustamo īpašumu – Aizdevums.lv ir apkopojis galvenos plusus un mīnusus mājokļa pirkšanai un īrēšanai, kā arī svarīgāko par nekustamo īpašumu tirgus situāciju šajā gadā.
Euribor – kā tas ietekmē Tavu hipotekārā kredīta maksājumu lielumu?
Palielinoties kredīta ikmēneša maksājumiem, pieaug arī satraukums un nedrošība. Un gribot negribot, Tu sāc interesēties par „noslēpumaino” Euribor un sekot tā izmaiņām. Gandrīz septiņus gadus Euribor likmes bija negatīvas, bet šobrīd Tevi noteikti interesē, ar cik tad lieliem papildu izdevumiem būs jārēķinās.
Kas jāņem vērā, plānojot mājokļa remontu 2023. gadā?
Plānojot mājokļa remontu 2023. gadā, jāņem vērā, ka arī šis gads var ritēt ar dažādiem izaicinājumiem, kas var ietekmēt Tavu mājokļa remontdarbu plānu. Ja vēlies uzzināt, kas jāņem vērā, plānojot mājokļa remontu šajā gadā, ielūkojies tālāk šajā rakstā.
Kas jāņem vērā, plānojot jauna mājokļa iegādi?
Mājoklis, ko saukt par savu, ir daudzu cilvēku sapnis. Taču brīdī, kad rodas izdevība šo sapni piepildīt, nereti plašajā piedāvājumu klāstā var viegli apjukt, tāpēc, lai jauna mājokļa iegāde būtu veiksmīga, ir būtiski ņemt vērā vairākus faktorus.
Ventilators vai kondicionieris – kuru labāk izvēlēties?
Siltajā sezonā viens no faktoriem, kas būtiski var pazemināt Tavu ikdienas komforta līmeni, ir sakarsušas telpas. Karstā saule uzturēšanos iekštelpās padara nepatīkamu, tāpēc, lai vasarā tieši iekštelpas būtu tā vieta, kur vari justies patīkami un meklēt glābiņu no svelmes, ir pieejami dažādi telpu atvēsināšanas risinājumi.
Mājas siltināšana – galvenie iemesli, kāpēc to darīt?
Māju siltināšana ir risinājums, kas ir daudz izdevīgāks nekā jauna īpašuma iegāde un pārcelšanās uz jaunā projekta ēku, kas jau būvniecības procesā izveidota maksimāli energoefektīva. Māju siltināšana var sniegt būtiskus tehniskos un vizuālos uzlabojumus ikvienai ēkai – gan privātmājai, gan daudzdzīvokļu namam.
Ieteikumi elektrības rēķina samazināšanai
Ņemot vērā pēdējā laika elektroenerģijas tarifu cenas pieaugumu un jaunāko elektrības rēķinu apmaksas summu, liela daļa ir aizdomājušies par elektrības patēriņa samazināšanu. Bet ko tad varam darīt citādāk, lai samazinātu elektrības rēķinu? Aizdevums.lv ir gatavs Tev sniegt padomus par to, kā samazināt elektrības patēriņu ikdienā!
Kā plānot un aprēķināt mājokļa remonta izmaksas?

Mājokļa remonts un labiekārtošana ir mērķi, kuri visbiežāk tiek īstenoti ar naudas aizdevuma palīdzību. Vai arī tu vēlies uzzināt, kā plānot mājokļa remontu, tā izmaksas un nepieciešamo patēriņa kredīta apmēru? Uzzini noderīgus ieteikumus, lai atvieglotu gatavošanos mājokļa remontam!