Atpakaļ uz blogu

Aicinām spēlēt Prāta Spēles!

08.08.2019

Aizdevums.lv aizcina spēlēt Prāta Spēles

Lai labi un vērtīgi pavadītu laiku, nevajag daudz. Kopā ar lieldraugu Aizdevums.lv jau otro gadu PRĀTA SPĒLES aicina ikvienu piedalīties izklaidējoša erudīcijas turnīrā PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS. Tā ir lieliska iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku, iesaistoties diskusijās kopā ar saviem draugiem, kolēģiem vai ģimeni.

LATVIJAS KAUSĀ 2019 var piedalīties ikviens, kas sevī jūt vajadzību meklēt atbildes uz mūžīgajiem un laicīgajiem jautājumiem, un sacensties ar citiem. Spēļu dalībniekiem nav noteiks vecuma ierobežojums un dalība pasākumā ir bez maksas.

Kas ir Prāta Spēles?

PRĀTA SPĒLES ir izklaidējošs pasākums, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas — galvenais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks. Komandās, kuru nosaukumu izvēlas paši dalībnieki, aicinātas apvienoties ģimenes, darba kolektīvi, draugi vai kaimiņi. Spēles notiek visā Latvijā  - Vidzemē, Latgalē, Zemgalē un Kurzemē - Kopumā 35 pilsētās. Šobrīd jau spēlē vairāk kā 200 komandas. Piesakies arī Tu!

Lai pieteiktos, nepieciešams apzināt 4-6 cilvēku komandu un pieteikt dalību mājaslapā www.prataspeles.lv. Dalība spēlē nešaubīgi garantēs Jums pozitīvas emocijas, jaunas zināšanas un pavērs iespējas laimēt pārsteiguma balvas no Aizdevums.lv!