Darba laiks maija svētkos!

Aizdevums.lv filiāļu darba laika izmaiņas maija mēnesī.

Svētkos mums būs izmaiņas darba laikā. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums arī attālināti, zvanot uz 1858 vai rakstot uz aizdevums@aizdevums.lv 📞 📧

 

Mūsu filiāles turpina savu darbību, ievērojot pastiprinātus drošības pasākumus klientu un darbinieku veselībai. 

 

Atgādinām, ka piesakoties naudas vai auto kredītam, līgumu ir iespējams parakstīt arī attālināti, saņemot to ar DPD kurjeru bez maksas vai izmantojot e-paraksta iespēju!

 

Saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību Latvijā līdz š.g. 12. maijam ir izsludināta ārkārtas situācija, kura paredz virkni stingru ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību. 

 

❗️  Aizdevums.lv aicina būt atbildīgiem pret sevi un apkārtējiem iedzīvotājiem, ievērojot piesardzības pasākumus, ko norādījusi Veselības ministrija - pastiprināti veikt higiēnas un profilakses pasākumus. 

❗️  Rūpējoties par Tavu un mūsu darbinieku drošību, klientu apkalpošanas centros tiek pievērsta pastiprināti uzmanība higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai. 

❗️  Lūdzam tos, kuri ir atbraukuši no ārzemēm, un tos, kuri jau atrodas karantīnā, godprātīgi un rūpīgi ievērot 14 dienu pašizolāciju, tai skaitā neapmeklēt mūsu klientu apkalpošanas centrus un izmantot iespēju ar mums sazināties attālināti.

 

Attālināti sazināties ar Aizdevums.lv Tu vari sekojošos veidos:

 

  • Zvanot pa tālruni 1858 (darba dienās 9:00 -18:00, sestdienās 10:00 – 16:00);
  • Rakstot e-pastu uz aizdevums@aizdevums.lv;
  • Izmantojot tiešsaistes čata logu mūsu mājas lapā www.aizdevums.lv;
  • Rakstot mums Facebook, Skype (aizdevums.lv).

 
Esi atbildīgs - rūpējies par savu un citu veselību!

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎