Informācija klientiem par maksājumiem ar svītrkodiem.

2019. gada 27.februārī Aizdevums.lv parakstīja līgumu ar SIA “SOLL LV”. SIA «SOLLO LV» ir Finanšu un kapitāla tirgus komisijas licencēta maksājumu iestāde, kas no 2015. gada 1. oktobra sniedz bezkontanaudas pārveduma pakalpojumus ar pārstāvja «MAXIMA Latvija» SIA starpniecību. Attiecīgi mēs varam saviem klientiem piedāvāt ērtu iespēju norēķināties par savām saistībām ikdienas iepirkšanās laikā gan ar bankas maksājumu kartēm, gan skaidrā naudā. “MAXIMA Latvija” ir plašs veikalu tīkls visā Latvijā (vairāk nekā 150 veikali) un ērts veikalu darba laiks ir priekšrocība klientiem, nemainot savus ikdienas paradumus, tai skaitā, veicot pirkumus arī brīvdienās un svētku dienās.

Informējam esošos klientus un aicinām vērsties mūsu filiālēs, lai varētu saņemt speciālo svītru kodu, kas ļaus iepriekš noslēgto līgumu maksājumus apmaksāt ikdienas iepirkumu laikā.

Uzrādot saņemto svītru kodu, apmaksu ir iespējams veikt SIA “Maxima Latvija” veikalos pie kases. SIA “Maxima Latvija” ir licencētas maksājumu iestādes SIA „SOLLO LV”, reģ. Nr.40103762043, pārstāve. SIA „SOLLO LV” noteiktā maksa par katra maksājuma pieņemšanu un/vai administrēšanu ir 0,50 EUR.

 

 

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎