• Lojalitātes programma
    Cilvēcība. Drošība. Enerģija

    Ar lojalitātes programmu iegūsti vairāk!

  • Lojalitātes programma
    Cilvēcība. Drošība. Enerģija

    Ar lojalitātes programmu iegūsti vairāk!


Lojalitātes programma

Mēs esam pateicīgi mūsu klientiem par uzticēšanos un kopā būšanu ar mums vairāku gadu garumā. Aizdevums.lv izstrādātā klientu lojalitātes programma “Cilvēcība. Drošība. Enerģija” ir atspoguļojums mūsu pateicībai. Lojalitātes programmas klientiem piedāvājam vairāk iespēju – to, ko novērtē ikkatrs lojālais klients – atlaides, izdevīgas % likmes, individuālas konsultācijas un vēl daudz ko citu!

Kā strādā lojalitātes programma?

Klientu lojalitātes programmai “Cilvēcība. Drošība. Enerģija” ir trīs līmeņi. Piederība līmenim tiek noteikta kredīta pieteikuma iesniegšanas brīdī, ņemot vērā vairākus kritērijus, kā piemēram, izpildīto kredītsaistību skaitu un apmēru noteiktā laika periodā.

Lojalitātes programmas noteikumi

 

Aizdevums.lv lojalitātes programmas līmeņi

Piesakies un saņem personalizētu piedāvājumu!

* Obligāti aizpildāmie lauki.
Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Mūsu speciālists ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir lojalitātes programma “Cilvēcība. Drošība. Enerģija”?

“Cilvēcība. Drošība. Enerģija” ir Aizdevums.lv izstrādāta klientu lojalitātes programma, kas piedāvā dažādus izdevīgus piedāvājumus lojālajiem klientiem.

Cik lojalitātes programmai ir līmeņi?

Aizdevums.lv klientu lojalitātes programmai ir trīs līmeņi, no kuriem pirmais līmenis ir Cilvēcība, otrais līmenis ir Drošība un trešais – Enerģija.

Kā var kļūt par lojalitātes programmas dalībnieku?

Jebkurš Aizdevums.lv klients kļūst par lojalitātes programmas dalībnieku – līmeņi klientiem tiek piešķirti atkarībā no uzstādītajiem kritērijiem kā, piemēram, Aizdevums.lv noslēgto un izpildīto kreditēšanas līgumu skaitu, klienta segto aizdevumu pamatsummu kopsumma noteiktā laika periodā. Ja neesi Aizdevums.lv klients, tad vari aizpildīt augstāk atrodamo pieteikumu formu “Piesakies un saņem personalizētu piedāvājumu!” un ar Jums sazināsies Aizdevums.lv klientu apkalpošanas speciālists.

Vai dalība lojalitātes programmā ir bez maksas?

Jā, dalība Aizdevums.lv lojalitātes programmā ir bez maksas.

Kā varu uzzināt savu lojalitātes līmeni?

Savu Aizdevums.lv klientu lojalitātes programmas līmeni vari noskaidrot zvanot uz 1858 vai rakstot uz vip@aizdevums.lv.

Vai varu tikt izslēgts no lojalitātes programmas?

Aizdevums.lv var klientu izslēgt no dalības lojalitātes programmā, ja programmas dalībnieks nepilda saistības saskaņā ar noslēgto aizdevuma līgumu.