• EKO kredīts
  juridiskām personām

  Izvēlies dabai draudzīgus risinājumus!

  Procentu likme no 5,88% gadā

 • EKO kredīts
  juridiskām personām

  Izvēlies dabai draudzīgus risinājumus!

  Procentu likme no 5,88% gadā

Saņem tik,
cik aizņemies!

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi.
Tie sniedz priekšstatu par iespējamo
ikmēneša maksājumu summu.
Personalizēta piedāvājuma saņemšanai
nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu.

1858

Lai saņemtu individuālu piedāvājumu,
piesakies internetā vai pa tālruni.

Reprezentatīvais piemērs

Aizdevuma summa [amount] EUR, atmaksas termiņš [term].

Komisijas maksa par līguma noformēšanu [commission_fee] EUR.

Fiksētā aizņēmuma likme [monthly_rate_x12] gadā ([monthly_rate] mēnesī).

Kopējā atmaksas summa [total_payment] EUR.

Ikmēneša apkalpošanas maksa [servicing_fee] EUR.

Ikmēneša maksājums [monthly_payment] EUR.

GPL [gpl].

EKO kredīts ir jauns Aizdevums.lv finanšu pakalpojums juridiskām personām, kas sniedz iespēju iegādāties un ieviest modernus un videi draudzīgus risinājumus savā uzņēmumā, lai paaugstinātu energoefektivitāti un ilgtspēju. Atkarībā no klienta mērķiem un maksātspējas pieejams aizdevums no 1000 līdz 20 000 EUR ar atmaksas laiku līdz 7 gadiem.

Kādiem mērķiem EKO kredītu var izmantot?

Iekārtas un risinājumi, kurus klients var iegādāties vai ieviest uzņēmuma darbā ar EKO kredīta palīdzību ir ļoti dažādi, jo videi draudzīgu tehnoloģiju izstrāde notiek nepārtraukti, tirgū parādās arvien jaunas inovācijas. Klients var pieteikties aizdevumam un informēt par viņam interesējošo energoefektīvo vai atjaunojamās enerģijas risinājumu, kas viņam nepieciešams, Aizdevums.lv speciālisti individuāli izvērtē katru gadījumu, lai pieņemtu objektīvu lēmumu. Populārākie mērķi, kuriem klienti izmanto EKO kredīta sniegtās iespējas, ir videi draudzīga transportlīdzekļa iegāde komerciālām vajadzībām, atjaunojamās enerģijas risinājumu ieviešana, piemēram, saules paneļi, kā arī uzņēmuma telpu energoefektivitātes uzlabošana, lai samazinātu resursu nelietderīgu izmantošanu un optimizētu saimnieciskos izdevumus.

Kādi ir nosacījumi, lai pretendētu uz aizdevumu?

Uzņēmuma īpašnieks sniedz privātu galvojumu par aizdevumu, tāpēc cita ķīla vairs netiek piemērota. Lai izvērtētu klienta maksātspēju un uzņēmuma finanses, kopā ar pieteikumu EKO kredītam nepieciešams iesniegt arī kontu pārskatu par pēdējo pusgadu.


Biežāk uzdotie jautājumi

Kādam mērķim juridiska persona var izvēlēties EKO kredītu?

EKO kredītu iespējams izmantot energoefektīvu iekārtu, atjaunojamo energoresursu un ilgtspējīga transporta iegādei. Tajā skaitā apkures sistēmām, ventilācijas sistēmām, koģenerācijas sistēmām, apgaismojumam, saules paneļiem, vēja turbīnām, tehniskajam elktrotransportam, elektroautomašīnām, hibrīdauto, traktoriem u.c.

Kā juridiska persona var pieteikties EKO kredītam?

Juridiska persona pieteikties EKO kredītam var, zvanot pa telefonu 1858, vēršoties jebkurā Aizdevums.lv klientu apkalpošanas nodaļā visā Latvijā, kā arī mājaslapā, pirms tam ar slēdzi atzīmējot izvēli “Juridiskās personas”. Izvēli ar slēdzi iespējams veikt EKO kredīta sākumlapā virs kalkulatora, vai arī pēc pogas “Pieteikties” nospiešanas.

Kādi ir nosacījumi juridiskām personām, lai saņemtu EKO kredītu?

Juridiskām personām ir jāsniedz kontu pārskats par pilniem 6 mēnešiem, ieskaitot aktuālo, operatīvā bilance par pilniem noslēgtajiem ceturkšņiem aktuālajā gadā.

Vai EKO kredīts juridiskām personām tiek izsniegts ar ķīlu?

Juridiskām personām EKO kredīts tiek piešķirts bez ķīlas - vienīgais nodrošinājums ir uzņēmuma īpašnieka privātais galvojums.

Vai EKO kredīta līguma parakstīšana juridiskām personām ir iespējama attālināti?

Pēc tam, kad EKO kredīts ir apstiprināts, līguma parakstīšana ir iespējama tikai klātienē.

Noskaidro iespējas!

Uzzini sava iespējamā aizdevuma ikmēneša maksājuma apmēru. Pirms aizdevuma piešķiršanas tiks izvērtēta Tava kredītspēja.
Vēl pieejams mēnesī: