• EKO kredīts

    Izvēlies aizdevumu videi draudzīgiem risinājumiem!

    Procentu likme no 5,88% gadā

  • EKO kredīts

    Izvēlies aizdevumu videi draudzīgiem risinājumiem!

    Procentu likme no 5,88% gadā

Fiziska persona
Aizdevuma summa
1000 €
20000 €
Atmaksas termiņš
mēn.
6 mēn.
84 mēn.
mēn.
Ikmēneša maksājums:
Šādai aizdevuma summai izvēlētais atmaksas termiņš nav pieejams

EKO kredīts pieejams arī saimnieciskās darbības veicējiem!

EKO kredīta kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi. Tie sniedz priekšstatu par iespējamo ikmēneša maksājumu summu. Personalizēta piedāvājuma saņemšanai nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu.

Piesakies

Aizpildi e-pieteikumu, piesakies klientu nodaļā vai zvani 1858.

Paraksti

Paraksti līgumu klientu nodaļā vai attālināti.

Pārskaitām

Ātri un ērti - nauda 15 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Saņem tik,
cik aizņemies!

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi.
Tie sniedz priekšstatu par iespējamo
ikmēneša maksājumu summu.
Personalizēta piedāvājuma saņemšanai
nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu.

1858

Lai saņemtu individuālu piedāvājumu,
piesakies internetā vai pa tālruni.

Reprezentatīvais piemērs

Aizdevuma summa [amount] EUR, atmaksas termiņš [term].

Komisijas maksa par līguma noformēšanu [commission_fee] EUR.

Fiksētā aizņēmuma likme [monthly_rate_x12] gadā ([monthly_rate] mēnesī).

Kopējā atmaksas summa [total_payment] EUR.

Ikmēneša apkalpošanas maksa [servicing_fee] EUR.

Ikmēneša maksājums [monthly_payment] EUR.

GPL [gpl].

EKO kredīts ir jauns Aizdevums.lv finanšu pakalpojums fiziskām personām, tajā skaitā arī saimnieciskās darbības veicējiem, kas paredzēts, lai paplašinātu klientu iespējas iegādāties videi draudzīgas iekārtas, tehnoloģijas un citus risinājumus, ar kuriem aprīkot savu mājokli, nodrošināt pārvietošanos, kā arī iegūt elektroenerģiju. Šī pakalpojuma ietvaros iespējams iegūt finansējumu apjomā no 1 000 līdz pat 20 000 EUR.

Kādu preču iegādei EKO kredītu var izmantot?

EKO kredīta ietvaros piešķirtos naudas līdzekļus drīkst izmantot tādu preču iegādei, kurām ir samazināta ietekme uz vidi un kuras radītas, lai mazinātu ekoloģisko pēdu, kā arī nodrošinātu ilgtspējīgus risinājumus klienta dzīves vidē. Piemēram, energoefektīvas apkures iekārtas, saules paneļi, elektro vai hibrīdauto un citi mūsdienīgi risinājumi, kas radīti, lai pielāgotos klimata pārmaiņām un samazinātu patēriņu. Pēc pieteikuma saņemšanas aizdevējs izvērtē katru gadījumu individuāli, tāpēc šī aizdevuma izmantošanas iespējas ir tiešām plašas. Jāņem vērā, ka tehnoloģijas arī strauji attīstās, tāpēc vienmēr var būt pieejami jauni un moderni videi draudzīgi risinājumi energoefektivitātes un ilgtspējas nodrošināšanai.

Ar ko jārēķinās, noformējot EKO kredītu?

Lai fiziska persona varētu saņemt EKO kredītu, jābūt 25 gadu vecam un oficiāli nodarbinātam. Aizdevums.lv speciālisti izvērtēs maksātspēju, darba stāžu, kā arī kredītvēsturi un citus būtiskus aspektus, lai pārliecinātos, ka klients atbildīgi izvērtējis savas saistības, kuras vēlas uzņemties, un varēs tās izpildīt līgumā paredzētajā kārtībā.


Biežāk uzdotie jautājumi

Kam EKO kredīts paredzēts?

EKO kredīts ir paredzēts vides draudzīgo risinājumu iegādei – energoefektīvas iekārtas (apgaismojums, jumta segums, logu maiņa, ēkas siltināšana, apkures katli un sistēmas, radiatori utt.), atjaunojamie energoresursi (saules paneļi, vēja turbīnas utt.) un ilgtspējīgs transports (elektroautomašīnas, hibrīdauto, elektroskūteri, biogāzes transports u.c.).

Kā var pieteikties EKO kredītam?

Pieteikties EKO kredītam var mūsu mājaslapā, aizpildot elektronisko pieteikumu, virs kalkulatora ar slēdža palīdzību, atzīmējot izvēli “Fiziskām personām”, šo izvēli iespējams veikt arī pēc pogas “Pieteikties” nospiešanas. Pieteikties iespējams arī, zvanot pa telefonu 1858 vai vēršoties jebkurā Aizdevums.lv klientu apkalpošanas nodaļā visā Latvijā.

Kādi ir nosacījumi, lai saņemtu EKO kredītu?

Aizņēmējam jābūt vismaz 25 gadus vecam, ar oficiāliem un pierādāmiem ienākumiem. Aizdevums.lv izvērtēs pieteikuma iesniedzēja kredītvēsturi un maksātspēju, ņemot vērā esošās saistības un ienākumus, kā arī darba stāžu.

Kāda ir EKO kredīta summa un atmaksas termiņš?

EKO kredīta aizdevuma summa ir no 1 000 EUR līdz 20 000 EUR un atmaksas termiņu iespējams izvēlēties sākot no 12 mēnešiem līdz pat 84 mēnešiem.

Vai EKO kredītam ir iespējam pirmstermiņa atmaksa?

Jā, EKO kredīta gadījumā ir iespējam pirmstermiņa atmaksa. Turklāt, atmaksājot aizdevumu laicīgāk, nebūs jāmaksā aizdevuma procenti un apkalpošanas maksa par neizmantotajiem mēnešiem.

Vai EKO kredīta līguma noslēgšana ir iespējama attālināti?

Mēs piedāvājam noslēgt kredīta līgumu arī attālināti ar eParaksts, ar 0,01 centa pārskaitījumu un ar kvalificēto Smart-ID.

Noskaidro iespējas!

Uzzini sava iespējamā aizdevuma ikmēneša maksājuma apmēru. Pirms aizdevuma piešķiršanas tiks izvērtēta Tava kredītspēja.
Vēl pieejams mēnesī: