Kredīts remontam

  • Mājokļa remontam vai labiekārtošanai
  • Īpašuma renovācijai
  • Mājas, dzīvokļa vai cita īpašuma remontam
  • Jaunu ideju īstenošanai savā īpašumā

 

3 soļu princips

Piesakies

Piesakies

Aizpildi e-pieteikumu, piesakies klientu nodaļā vai zvani 1858
Paraksti

Paraksti

Paraksti līgumu klientu nodaļā vai attālināti
Pārskaitām

Pārskaitām

Ātri un ērti – nauda 15 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas

Kāpēc izvēlēties mūs?

Vairāk nekā 20 gadu pieredze
Vairāk nekā 20 gadu pieredze
Attālinātas noformēšanas iespējas
Attālinātas noformēšanas iespējas
9 klientu nodaļas  Latvijā 
9 klientu nodaļas Latvijā 
Individuāla attieksme
Individuāla attieksme
9/10 klientiem ieteiktu mūs savam draugam
9/10 klientiem ieteiktu mūs savam draugam
Aizdevums.lv simbols.

Kredīts remontam

Kredīts remontam ir Aizdevums.lv augsti novērtēts specializēts finanšu pakalpojums, kas paredzēts klienta īpašumā esošas mājas, dzīvokļa vai cita objekta remontam un labiekārtošanai. Klienti šiem mērķiem var saņemt aizdevumu apjomā no 5000 līdz pat 25 000 eiro ar atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem.

Kāds ir remonta kredītam paredzētais izlietojums?

Aizdevums.lv izsniegto remonta kredītu klients var izlietot jebkuriem mērķiem, kas saistīti ar īpašuma labiekārtošanu. Tā var būt renovācija, logu nomaiņa, telpu kosmētiskais remonts, jumta maiņa vai jebkuri citi darbi, kas uzlabo īpašuma stāvokli. Klients arī var izvēlēties kredītu novirzīt savā īpašumā esošas saimnieciskās ēkās remontam un labiekārtošanai.

Kādi ir nosacījumi, lai saņemtu remonta kredītu?

Remonta kredītam var pieteikties ikviens klients, kurš sasniedzis 25 gadu vecumu, saņem oficiālus un regulārus ienākumus, ir bez aktīvām ātro kredītu saistībām un ar nekustamo īpašumu uz sava vārda. Aizdevums.lv kā atbildīgs aizdevējs vienmēr rūpīgi izvērtē katra klienta ienākumu un izdevumu apjomu, darba stāžu, kredītvēsturi un citus faktorus, lai pārliecinātos, vai klients varēs atmaksāt kredītu laikā.

Ar ko jārēķinās, noformējot kredītu remontam?

Izvēloties veikt sava īpašuma labiekārtošanu ar remonta kredīta palīdzību, jārēķinās, ka līguma darbības laikā nedrīkst veikt nekādas ar īpašumtiesībām saistītas izmaiņas, nesaņemot Aizdevums.lv piekrišanu. Katrs šāds gadījums tiek izvērtēts individuāli, lai atrastu abām pusēm apmierinošu risinājumu. Jāņem vērā, ka līguma noslēgšanas brīdī vai 45 dienu laikā pēc tam klientam jāiesniedz labiekārtojamā objekta īpašumtiesību apliecinājums no Zemesgrāmatas.

Kāda ir pieteikšanās kārtība remonta kredītam?

Lai izvērtētu iespējas saņemt kredītu remontam, klientam jāiesniedz pieteikums, zvanot uz tālruni 1858, apmeklējot kādu no Aizdevums.lv filiālēm visā Latvijā vai aizpildot e-pieteikumu mājaslapā.

Aizdevums.lv klientu apkalpošanas konsultants atbild uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem par kredītiem un to noformēšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi  

Kādas ir papildus prasības aizdevuma saņemšanai?

Aizņēmējam 45 dienu laikā no līguma noslēgšanas brīža ir jāiesniedz labiekārtojamā objekta īpašumtiesību apliecinājums no Valsts Zemesgrāmatas, elektroniski to nosūtot uz aizdevums@aizdevums.lv, nosūtot pa pastu vai iesniedzot to kādā no klientu apkalpošanas nodaļām. Apliecinājumu iespējams iesniegt arī uzreiz līguma slēgšanas laikā.

Kas notiek, ja labiekārtojamā objekta īpašumtiesību apliecinājums netiek iesniegts?

Gadījumā, ja aizņēmējs Labiekārtojamā objekta īpašumtiesību apliecinājumu neiesniedz 45 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas, obligāti jāsazinās ar Aizdevums.lv, rakstot uz aizdevums@aizdevums.lv vai zvanot uz 1858.

Vai iespējams īpašumu pārdot, kamēr kredīts vēl nav izmaksāts?

Līguma darbības laikā bez rakstiskas saskaņošanas ar Aizdevums.lv īpašumu nedrīkst pārdot, dāvināt vai mainīt. Ja rodas šāda nepieciešamība, pie mums ir jāvēršas ar iesniegumu, norādot savu lūgumu un tā iemeslus. Katrs gadījums tiek izvērtēts individuāli.

Vai ir iespējams kredītu atmaksāt pirms termiņa?

Jā. Izmaksājot aizdevuma līgumu pirms noteiktā termiņa nebūs jāmaksā aizdevuma procenti un apkalpošanas maksa par neizmantotajiem mēnešiem.

KASKO apdrošināšana

Izvēlies drošību! KASKO vai Mini KASKO apdrošināšana Tavam auto. Aizpildi pieteikuma formu un saņem individuālu piedāvājumu.

Sieviete priecājas par tikko noformēto KASKO apdrošināšanu.

Mēs piedāvājam

Naudas kredīts

Naudas kredīts

Līdz 15 000 EUR
Auto kredīts

Auto kredīts

Līdz 25 000 EUR
EKO kredīts

EKO kredīts

Līdz 20 000 EUR
Pārkeditācija

Pārkeditācija

Līdz 15 000 EUR
Apdrošināšana

Apdrošināšana

Auto apdrošināšana,

dzīvokļa apdrošināšana

Ko saka Aizdevums.lv klienti? 

Ātri, vienkārši un cilvēcīgi!

Renārs

Aizdevums.lv palīdzēja īstenot izsapņoto mājas remontu, ļoti priecīgi gan vecāki, gan bērni!

Rūta

Mammas dzīvoklis jau sen sauca pēc remonta, priecājamies, ka tika pieņemts lēmums izmantot Aizdevums.lv piedāvāto kredītu.

Karīna

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par Aizdevums.lv aktualitātēm!

Aizdevums.lv piedāvā patēriņa kredītu no 300€ līdz 15 000€ ar atmaksas termiņu no 6 līdz 84 mēnešiem.
Reprezentatīvais piemērs: Aizdevuma summa 1500 EUR, atmaksas termiņš 24 mēneši. Komisijas maksa par līguma noformēšanu 75.00 EUR. Fiksētā aizņēmuma likme 12.72% gadā (1.06% mēnesī). Kopējā atmaksas summa 1827.36 EUR. Ikmēneša apkalpošanas maksa 1.90 EUR. Ikmēneša maksājums 76.15 EUR. GPL 21.61%.