EKO kredīts

  • Izvēlies aizdevumu videi draudzīgiem risinājumiem! Procentu likme no 5,88% gadā
  • Kļūsti dabai draudzīgs!
  • Zaļākas ikdienas īstenošanai
  • Kredīts rūpēm par nākotni

3 soļu princips

Piesakies

Piesakies

Aizpildi e-pieteikumu, piesakies klientu nodaļā vai zvani 1858
Paraksti

Paraksti

Paraksti līgumu klientu nodaļā vai attālināti
Pārskaitām

Pārskaitām

Ātri un ērti – nauda 15 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas
EKO kredīts pieejams arī saimnieciskās darbības veicējiem!

Kāpēc izvēlēties mūs?

Vairāk nekā 20 gadu pieredze
Vairāk nekā 20 gadu pieredze
Attālinātas noformēšanas iespējas
Attālinātas noformēšanas iespējas
8 klientu nodaļas  Latvijā 
8 klientu nodaļas Latvijā 
Individuāla attieksme
Individuāla attieksme
9/10 klientiem ieteiktu mūs savam draugam
9/10 klientiem ieteiktu mūs savam draugam
Aizdevums.lv simbols.

EKO kredīts

EKO kredīts ir jauns Aizdevums.lv finanšu pakalpojums fiziskām personām, tajā skaitā arī saimnieciskās darbības veicējiem, kas paredzēts, lai paplašinātu klientu iespējas iegādāties videi draudzīgas iekārtas, tehnoloģijas un citus risinājumus, ar kuriem aprīkot savu mājokli, nodrošināt pārvietošanos, kā arī iegūt elektroenerģiju. Šī pakalpojuma ietvaros iespējams iegūt finansējumu apjomā no 1 000 līdz pat 20 000 EUR.

Kādu preču iegādei EKO kredītu var izmantot?

EKO kredīta ietvaros piešķirtos naudas līdzekļus drīkst izmantot tādu preču iegādei, kurām ir samazināta ietekme uz vidi un kuras radītas, lai mazinātu ekoloģisko pēdu, kā arī nodrošinātu ilgtspējīgus risinājumus klienta dzīves vidē. Piemēram, energoefektīvas apkures iekārtas, saules paneļi, elektro vai hibrīdauto un citi mūsdienīgi risinājumi, kas radīti, lai pielāgotos klimata pārmaiņām un samazinātu patēriņu. Pēc pieteikuma saņemšanas aizdevējs izvērtē katru gadījumu individuāli, tāpēc šī aizdevuma izmantošanas iespējas ir tiešām plašas. Jāņem vērā, ka tehnoloģijas arī strauji attīstās, tāpēc vienmēr var būt pieejami jauni un moderni videi draudzīgi risinājumi energoefektivitātes un ilgtspējas nodrošināšanai.

Ar ko jārēķinās, noformējot EKO kredītu?

Lai fiziska persona varētu saņemt EKO kredītu, jābūt 25 gadu vecam un oficiāli nodarbinātam. Aizdevums.lv speciālisti izvērtēs maksātspēju, darba stāžu, kā arī kredītvēsturi un citus būtiskus aspektus, lai pārliecinātos, ka klients atbildīgi izvērtējis savas saistības, kuras vēlas uzņemties, un varēs tās izpildīt līgumā paredzētajā kārtībā.

Aizdevums.lv klientu apkalpošanas konsultants atbild uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem par kredītiem un to noformēšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi  

Kam EKO kredīts paredzēts?

EKO kredīts ir paredzēts vides draudzīgo risinājumu iegādei – energoefektīvas iekārtas (apgaismojums, jumta segums, logu maiņa, ēkas siltināšana, apkures katli un sistēmas, radiatori utt.), atjaunojamie energoresursi (saules paneļi, vēja turbīnas utt.) un ilgtspējīgs transports (elektroautomašīnas, hibrīdauto, elektroskūteri, biogāzes transports u.c.).

Kādi ir nosacījumi, lai saņemtu EKO kredītu?

Aizņēmējam jābūt vismaz 25 gadus vecam, ar oficiāliem un pierādāmiem ienākumiem. Aizdevums.lv izvērtēs pieteikuma iesniedzēja kredītvēsturi un maksātspēju, ņemot vērā esošās saistības un ienākumus, kā arī darba stāžu.

Kā var pieteikties EKO kredītam?

Pieteikties EKO kredītam var mūsu mājaslapā, aizpildot elektronisko pieteikumu, virs kalkulatora ar slēdža palīdzību, atzīmējot izvēli “Fiziskām personām”, šo izvēli iespējams veikt arī pēc pogas “Pieteikties” nospiešanas. Pieteikties iespējams arī, zvanot pa telefonu 1858 vai vēršoties jebkurā Aizdevums.lv klientu apkalpošanas nodaļā visā Latvijā.

Vai EKO kredītam ir iespējam pirmstermiņa atmaksa?

Jā, EKO kredīta gadījumā ir iespējam pirmstermiņa atmaksa. Turklāt, atmaksājot aizdevumu laicīgāk, nebūs jāmaksā aizdevuma procenti un apkalpošanas maksa par neizmantotajiem mēnešiem.

KASKO apdrošināšana

Izvēlies drošību! KASKO vai Mini KASKO apdrošināšana Tavam auto. Aizpildi pieteikuma formu un saņem individuālu piedāvājumu.

Sieviete priecājas par tikko noformēto KASKO apdrošināšanu.

Mēs piedāvājam

Naudas kredīts

Naudas kredīts

Līdz 15 000 EUR
Auto kredīts

Auto kredīts

Līdz 25 000 EUR
Pārkreditācija

Pārkreditācija

Līdz 15 000 EUR
Remonta kredīts

Remonta kredīts

Līdz 25 000 EUR
Apdrošināšana

Apdrošināšana

Auto un īpašumam

Ko saka Aizdevums.lv klienti? 

Prieks, ka par šādām svarīgām tēmām domā arī dažādi uzņēmumi, kredīts ar pievienoto vērtību!

Kārlis

Pēdējā laikā aizvien vairāk domāju par saules paneļu iegādi, Aizdevums.lv bija tieši laikā un noteikti labākā izvēle. Viss noritēja veiksmīgi un šobrīd saules paneļi jau kādu laiku dzīvo uz mana mājas jumta.

Ritvars

Iegādājos elektroauto, kas, manuprāt, bija pēdējā laika labākais lēmums, ideāli noder gan ikdienas, gan darba vajadzībām.

Elīna

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par Aizdevums.lv aktualitātēm!

Aizdevums.lv piedāvā patēriņa kredītu no 300€ līdz 15 000€ ar atmaksas termiņu no 6 līdz 84 mēnešiem.
Reprezentatīvais piemērs: Aizdevuma summa 1500 EUR, atmaksas termiņš 24 mēneši. Komisijas maksa par līguma noformēšanu 75.00 EUR. Fiksētā aizņēmuma likme 12.72% gadā (1.06% mēnesī). Kopējā atmaksas summa 1827.36 EUR. Ikmēneša apkalpošanas maksa 1.90 EUR. Ikmēneša maksājums 76.15 EUR. GPL 21.61%.