Naudas kredīts

  • Online pieteikšanās un attālinātā līguma parakstīšana
  • Aizdevums dažādu dzīves mērķu īstenošanai
  • Dažādām dzīves situācijām
  • Noformē attālināti vai klātienē

3 soļu princips

Piesakies

Piesakies

Aizpildi e-pieteikumu, piesakies klientu nodaļā vai zvani 1858
Paraksti

Paraksti

Paraksti līgumu klientu nodaļā vai attālināti
Pārskaitām

Pārskaitām

Ātri un ērti – nauda 15 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas
Naudas kredīts pieejams arī saimnieciskās darbības veicējiem!

Kāpēc izvēlēties mūs?

Vairāk nekā 20 gadu pieredze
Vairāk nekā 20 gadu pieredze
Attālinātas noformēšanas iespējas
Attālinātas noformēšanas iespējas
9 klientu nodaļas  Latvijā 
9 klientu nodaļas Latvijā 
Individuāla attieksme
Individuāla attieksme
9/10 klientiem ieteiktu mūs savam draugam
9/10 klientiem ieteiktu mūs savam draugam
Aizdevums.lv simbols.

Naudas kredīts 

Naudas kredīts ir lielisks risinājums, kas dod iespēju iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus savu vajadzību un vēlmju īstenošanai. Saņemot naudas aizdevumu, klients to var brīvi tērēt saviem mērķiem un iecerēm. Tai skaitā ceļojumiem, lielākiem pirkumiem, veselības aprūpei, mājoklim vai jebkurām citām vajadzībām, jo Aizdevums.lv klientam neuzliek par pienākumu saņemto naudas summu iztērēt kādam konkrētam pirkumam.

Prasības kredīta iegūšanai

Aizdevums.lv naudas kredītam internetā var pieteikties klienti, kuriem ir regulāri ikmēneša ienākumi un pastāvīga darbavieta. Tiek rūpīgi izvērtēti klienta esošie ienākumi un spēja kredītu atmaksāt, kā arī kredītvēsture un citas esošās kredītsaistības. Naudas aizdevums no 20 gadiem ir pieejams apmērā no 300 līdz pat 15 000 eiro ar atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem. Procentu likme atkarīga no vēlamās aizdevuma summas un termiņa.

Naudas aizdevuma apmērs

Aptuveno aizdevumu summu var aprēķināt, izmantojot Aizdevums.lv naudas kredīta kalkulatoru. Norādot vēlamo aizdevuma summu, klients var iepazīties ar iespējamo atmaksas termiņu un ikmēneša maksājuma apjomu, kurā iekļauta arī komisijas maksa par kredīta izsniegšanu.

Naudas kredīta nosacījumi

Naudas kredītam bez ķīlas iespējams pieteikties, zvanot uz tālruni 1858, aizpildot e-pieteikumu mājaslapā vai apmeklējot kādu no Aizdevums.lv nodaļām visā Latvijā. Saņemot apstiprinājumu par naudas aizdevuma izsniegšanu, klientam klātienē vai attālināti jāparaksta saistību līgums. To izdarot, nauda jau 15 minūšu laikā tiek pārskaitīta uz klienta bankas kontu, neieturot komisijas maksu vai maksu par pārskaitījumu.

Naudas aizdevuma atmaksa jāveic saskaņā ar izsniegto maksājumu grafiku. To ir iespējams atmaksāt arī ātrāk, tādējādi dzēšot procentus un apkalpošanas maksu par neizmantoto periodu.

Aizdevums.lv klientu apkalpošanas konsultants atbild uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem par kredītiem un to noformēšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi  

Vai naudas kredīta līguma slēgšanas gadījumā aizdevuma summa uz kontu tiek pārskaitīta pilnā apmērā vai tiek ieturēta kāda komisijas maksa?

Klientam tiek pārskaitīta aizdevuma summa pilnā apmērā, neieturot atsevišķu maksu par pārskaitījumu vai citu komisijas maksu.

Vai var pieteikties naudas kredītam (papildus summai), ja ir esošs aktīvs/neizmaksāts aizdevums, kas noformēts pie “Aizdevums.lv”?

Jā, pieteikties var, bet pirms jauna aizdevuma piešķiršanas tiks izvērtēta klienta kredītspēja (oficiāli, pierādāmi ienākumi, kā arī kredītvēsture).

Vai, formējot naudas aizdevumu, pastāv iespējas apvienot to ar esošo / noslēgto aizdevuma līgumu?

Jā, šāda iespēja tiek piedāvāta - piedāvājam apvienot esošo aizdevumu ar jauno, papildus pārskaitot interesējošo summu uz norēķinu kontu. Lai varētu izvērtēt, kādu aizdevuma summu varam piedāvāt, nepieciešams aizpildīt pieteikumu.

Kas notiek, ja nevar atmaksāt kredītu laikā?

Kredītmaksājumus ir jāveic saskaņā ar izsniegto maksājumu grafiku. Ja maksājums netiek veikts pēc grafikā norādītā datuma, tad tiek aprēķināti nokavējuma procenti.

Ja pamatotu un ar attiecīgiem dokumentiem pierādāmu iemeslu dēļ nespējat veikt maksājumu laikus, tad lūdzam sazināties ar mums, zvanot 1858.

Katra situācija tiek izvērtēta individuāli.

KASKO apdrošināšana

Izvēlies drošību! KASKO vai Mini KASKO apdrošināšana Tavam auto. Aizpildi pieteikuma formu un saņem individuālu piedāvājumu.

Sieviete priecājas par tikko noformēto KASKO apdrošināšanu.

Mēs piedāvājam

Auto kredīts

Auto kredīts

Līdz 25 000 EUR
Pārkreditācija

Pārkreditācija

Līdz 15 000 EUR
EKO kredīts

EKO kredīts

Līdz 20 000 EUR
Remonta kredīts

Remonta kredīts

Līdz 25 000 EUR
Apdrošināšana

Apdrošināšana

Auto apdrošināšana,

dzīvokļa apdrošināšana

Ko saka Aizdevums.lv klienti? 

Uzticams aizdevējs. No noformēšanas līdz pēdējam maksājumam viss bez aizķeršanās.

Gvido

Jau trešo reizi izvēlos Aizdevums.lv naudas kredītu – viss apmierina! Viss skaidri un saprotami, nav maldināšanas. Paldies, tā tik turpināt!

Andrejs

Izmantoju Aizdevums.lv Naudas kredītu, kad parādījās neparedzēti izdevumi. Ļoti pretimnākoša konsultante, viss noritēja ļoti raiti un bez aizķeršanās.

Silvija

Izmantoju Aizdevums.lv pakalpojumus pirmo reizi, viss apmierina, ja turpmāk būs nepieciešami vēl kādi naudas līdzekļi, tad noteikti vērsīšos pie Aizdevums.lv

Līva

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par Aizdevums.lv aktualitātēm!

Aizdevums.lv piedāvā patēriņa kredītu no 300€ līdz 15 000€ ar atmaksas termiņu no 6 līdz 84 mēnešiem.
Reprezentatīvais piemērs: Aizdevuma summa 1500 EUR, atmaksas termiņš 24 mēneši. Komisijas maksa par līguma noformēšanu 75.00 EUR. Fiksētā aizņēmuma likme 12.72% gadā (1.06% mēnesī). Kopējā atmaksas summa 1827.36 EUR. Ikmēneša apkalpošanas maksa 1.90 EUR. Ikmēneša maksājums 76.15 EUR. GPL 21.61%.