Aizdevums.lv finanšu padomi

10 lietas, kas noteikti jāpaspēj izdarīt šajā vasarā
Lai šo vasaru Tu piepildītu ar jaukiem mirkļiem un patīkamām atmiņām, tās beigās atskatoties uz bagātīgo veikumu un piedzīvoto, Aizdevums.lv ir apkopojis vairākas lietas, kuras šajā vasarā ir vērts paspēt izdarīt.
Pirkt vai īrēt – nekustamo īpašumu situācija Latvijā 2023. gadā
Lai palīdzētu Tev pieņemt pareizo lēmumu – pirkt vai īrēt nekustamo īpašumu – Aizdevums.lv ir apkopojis galvenos plusus un mīnusus mājokļa pirkšanai un īrēšanai, kā arī svarīgāko par nekustamo īpašumu tirgus situāciju šajā gadā.
Kādu telefonu labāk izvēlēties 2023. gadā?
Kādu mobilo telefonu izvēlēties? Ar ko sākt savus meklējumus? Kad ir tik daudz variantu, diez gan sarežģīti un laikietilpīgi izvēlēties, kurš mobilais telefons būs vispiemērotākais tieši Tev. Šajā jautājumā svarīgi ņemt vērā dzīvesveidu, ieradumus, ikdienā izmantojamās funkcijas un budžetu.
TOP 5 populārākie ceļojuma galamērķi 2023
Vai tā būtu laiskošanās zeltainā liedagā vai neskartā daba un kalni. Izrauties tikai uz nedēļas nogali vai tālākiem pasaules nostūriem. Ja jūti šīs slāpes pēc saules un ceļojumiem divatā, ieskaties mūsu Eiropas populārāko ceļojumu galamērķu sarakstā.
Miegs – labas veselības un pašsajūtas pamats
Rūpējoties par Tavu labsajūtu un veselību, Aizdevums.lv sadarbībā ar matraču, gultu un guļamistabas piederumu uzņēmumu LONAS ir apkopojis svarīgāko informāciju, kas būtu jāzina par labu un veselīgu miegu.
Kā izvēlēties ilgtspējīgu risinājumu, domājot gan par vides aizsardzību, gan savu izdevumu samazināšanu?
Mūsdienās ir pieejami dažādi ilgtspējīgi risinājumi, kas sniedz iespēju apvienot lietderīgo ar patīkamo. Proti, gan domāt par vides aizsardzību, gan samazināt savus izdevumus. Abiem šiem faktoriem tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība. Inflācijas ietekmē cilvēkiem aktuālāki kļūst risinājumi, kas sniedz iespēju ietaupīt, savukārt, straujās klimata pārmaiņas liek izvēlēties arvien videi draudzīgākus risinājumus.
Euribor – kā tas ietekmē Tavu hipotekārā kredīta maksājumu lielumu?
Palielinoties kredīta ikmēneša maksājumiem, pieaug arī satraukums un nedrošība. Un gribot negribot, Tu sāc interesēties par „noslēpumaino” Euribor un sekot tā izmaiņām. Gandrīz septiņus gadus Euribor likmes bija negatīvas, bet šobrīd Tevi noteikti interesē, ar cik tad lieliem papildu izdevumiem būs jārēķinās.
Ko darīt, lai Tu nepaliktu parādā valstij - svarīgākais par Gada ienākumu deklarāciju
Sākot no 1. marta, Tu vari iesniegt gada ienākumu deklarāciju. Ja ik reizi ar satraukumu sirdī atver EDS, lai sagatavotu šo dokumentu, tad Tev noderēs šī vienkāršā pamācība. Neliela iedziļināšanās šajā jautājumā un Tev vairs nebūs nepatīkamu pārsteigumu saistībā ar nodokļu parādiem.
Viss, kas Tev ir jāzina, sagatavojot savu auto siltajai sezonai
Gluži tāpat kā savs auto jāsagatavo ziemas sezonai, svarīgi to paveikt arī pavasarī. Pareizas apkopes un auto sagatavošana atbilstoši sezonai paildzina tā kalpošanas mūžu, kā arī pats galvenais – ļauj pārvietoties droši. Tādēļ Aizdevums.lv ir apkopojis svarīgāko informāciju, kas Tev jāzina, lai veiksmīgi sagatavotu savu auto siltajai sezonai.