Aizdevums.lv finanšu padomi

Pastaigu iespējas pa Latviju ziemas periodā
Došanās pastaigās ir lielisks veids kā gūt jaunu enerģijas devu, pabūt svaigā gaisā un izrauties no ikdienas rutīnas. Un, lai arī varētu šķist, ka vislabākais laiks garākām pastaigām ir kāds no siltajiem gada mēnešiem, arī ziemā Latvijas daba spēj mūs pārsteigt ar elpu aizraujošiem un balti sniegotiem skatiem.
Kā veiksmīgi plānot savu budžetu?
Laikā, kad būtiski izjūtams patēriņa cenu pieaugums, budžeta plānošana ir īpaši svarīga. Lai saprastu, kur un cik savu naudas līdzekļu ir iespējams atvēlēt, kā arī šo finansiāli grūto laiku pārvarētu pēc iespējas veiksmīgāk, vērts pievērsties budžeta plānošanai.
Kas ir kredītreitings un kā to uzlabot?
Varētu šķist, ka kredītreitings ir tikai tiem cilvēkiem, kas kaut reizi saņēmuši aizdevumu, taču tā nebūt nav. Arī ikvienam, kurš kaut reizi savā mūžā ir iegādājies kaut ko uz nomaksu vai regulāri veic maksājumus kādiem pakalpojumu sniedzējiem, ir savs kredītreitings.
Kas jāņem vērā, plānojot jauna mājokļa iegādi?
Mājoklis, ko saukt par savu, ir daudzu cilvēku sapnis. Taču brīdī, kad rodas izdevība šo sapni piepildīt, nereti plašajā piedāvājumu klāstā var viegli apjukt, tāpēc, lai jauna mājokļa iegāde būtu veiksmīga, ir būtiski ņemt vērā vairākus faktorus.
Kas ir dzīvības apdrošināšana un kāpēc to ir vēlams iegādāties?
Negadījumi un dažādas krīzes situācijas visbiežāk ir galvenais iniciators, kas liek aizdomāties par to, vai un kā esam sevi finansiāli nodrošinājuši nebaltām dienām. Viens no veidiem, kā šādās situācijās parūpēties gan par sevi, gan saviem tuviniekiem, ir dzīvības apdrošināšana. Vairāk par to, kas tad īsti ir dzīvības apdrošināšana un kāpēc to ir svarīgi iegādāties, lasi tālāk šajā rakstā.
Kā uzturēt sevi formā, ja ir sēdošs darbs?
Tā kā viena no šī brīža aktualitātēm, ar ko saskaras ļoti daudzi uzņēmumi un darbinieki, tai skaitā Aizdevums.lv, ir sēdošs darbs, esam nolēmuši izzināt veidus, kā uzlabot darbinieku fizisko labsajūtu, un sadarbībā ar fizioterapeitu Aigaru Cauni apkopojuši informāciju par to, kā darbiniekiem sevi uzturēt formā, ja savu darba dienu nākas pavadīt sēdus.
Kas ir inflācija un kā tā ietekmē ikdienas dzīvi?
Skaidrs ir tas, ka šobrīd ikviens no mums izjūt produktu un pakalpojumu cenu pieaugumu. Protams, dažādās nozarēs preču un pakalpojumu cenas var svārstīties, taču šobrīd jau varam runāt par vispārēju preču un pakalpojumu cenu pieaugumu jeb inflāciju. Kas tad īsti ir inflācija un kā tā ietekmē mūsu ikdienas dzīvi? To uzzināsi tālāk šajā rakstā!
Auto sagatavošana ziemas sezonai
Straujiem soļiem tuvojas gada aukstā sezona, tāpēc ir vērts par savu automašīnu parūpēties jau tagad. Lai arī ziemā ar savu automašīnu Tu varētu pārvietoties droši un ērti, ir svarīgi pirms aukstās sezonas veikt auto apkopi. Tāpēc šajā Aizdevums.lv blogā rakstā esam apkopojuši svarīgākos pirms ziemas sezonas veicamos auto apkopes uzdevumus.
Matu transplantācija – pieejamāka, nekā šķiet
Kupli un mirdzoši mati ir cilvēka dabīgā rota. Matiem jau izsenis ir liela nozīme vizuālā tēla un pašapziņas veidošanā, tādēļ par tiem jārūpējas pastāvīgi. Ko darīt, ja mati atkāpjas, kļūst plānāki un tos nav iespējams atjaunot ar procedūrām un ārstnieciskiem līdzekļiem? Atbilde var būt matu transplantācija – mūsdienās arvien efektīvāka un pieejamāka manipulācija, kas var atjaunot ne tikai zudušo matu līniju, bet arī pašapziņu.