Aizdevums.lv finanšu padomi

Pāris aplūko plašo kredītu veidu piedāvājumu.
21.01.2021
Mūsdienās naudas aizņemšanās iespējas ir patiešām daudzveidīgas – tik daudzveidīgas, ka plašajā piedāvājumu klāstā ir iespējams viegli apjukt. Lai Tev būtu ērtāk un vieglāk orientēties daudzveidīgajā aizdevumu klāstā, Aizdevums.lv sniegs plašu izklāstu par kredītiem un to iespējām.
Ēdienu piegāde - lielisks veids, kā droši iegādāties pārtiku brokastīm, pusdienām un vakariņām.
22.12.2020
Palikšana mājās ir svarīgs nosacījums Covid-19 izplatības novēršanai, tomēr tas var arī radīt grūtības ar ēdienu iegādi. Taču tam ir risinājums – ēdienu piegāde uz mājām. Uzzini par ēdienu piegādes iespējām rakstā!
Ģimene priecājas, jo zina, kur doties brīvdienās.
28.07.2020
Vai Tev jau ir idejas, kur aizbraukt brīvdienās? Brīvdienas ir īstais laiks, lai atslēgtos no darba ikdienas un veltītu laiku ģimenei. Piedāvājam sešus galamērķus, kur doties brīvdienās ar bērniem un izbaudītu interesantākās un skaistākās vietas Latvijā.
Skaisti iekārtots dzīvoklis dzeltenos un pelēkos toņos.
26.06.2020
Domā, kā visizdevīgāk iekārtot dzīvokli, ietaupot naudu uz remonta izmaksām? Lasi rakstu, lai uzzinātu praktiskus padomus, kā izremontēt un iekārtot dzīvokli, ja budžetam tiek atvēlēti no viena līdz pāris tūkstošiem!
Sieviete lieto eParakstu savā telefonā, lai parakstītu dokumentus attālināti.
20.05.2020
Viena no digitālās pasaules noderīgākajām un ērtākajām iespējām ir drošs elektroniskais paraksts. Elektroniskais paraksts jeb eParaksts lieti noder situācijās, kad, piemēram, laika trūkuma vai ģeogrāfisku apstākļu dēļ, nav iespējams klātienē parakstīt svarīgu līgumu, rēķinu vai citus dokumentus.
Pandēmijas laikā ģimene iegūst jaunas prasmes ar tiešsaistes kursu palīdzību.
27.04.2020
Ienes savā ikdienā vairāk patīkamus, izglītojošus vai fiziski aktīvus brīžus, neizejot no mājām! Rakstā atradīsi dažādus ieteikumus, ko Tu vari darīt attālināti - piemēram, tiešsaistes kursi, apmācības vai online vingrošana. Ienāc un smelies iedvesmas!
Sieviete domā, kur pirkt jaunu portatīvo datoru.
23.04.2020
Datoru svarīgākais uzdevums ir padarīt mūsu ikdienas darbus vieglāk un ērtāk paveicamus. Esi izlēmis pirkt portatīvo datoru, bet vēl aiz vien neesi īsti drošs par to, kādu tieši portatīvo datoru iegādāties? Neuztraucies, mēs sniegsim padomus, norādot svarīgākos raksturlielumus, kas palīdzēs veikt piemērotāko pirkumu!

Iegādātās automašīnas riepa bez bojājumiem.
08.04.2020
Katru gadu Latvijas auto ceļi kūst līdz ar pirmajiem atkušņiem, un pārsista riepa kļūst par vienu no biežākajām problēmām gandrīz ikkatra braucēja ikdienā. Vēlamies sniegt nelielus padomus par to, kā pasargāt sevi no auto bojājumiem, ko rada bedres. 
Vīrietis izmanto datorā pieejamo sistēmu, lai pārskatītu savu kredītvēsturi.
24.03.2020
Kredītvēsture ir finansiālo saistību pārskats, kas veidojas ilgākā laika posmā un ietver gan izpildītās, gan neizpildītās saistības. Tajā ietilpst arī maksājumu izpildes precizitāte, tostarp arī laicīgu komunālo vai citu pakalpojumu maksājumu veikšana.
Vīrietis krāj naudu, metot monētas krājkasē.
10.03.2020
Ikkatrs no mums ir kaut reizi sevi pieķēris pie pārdomām par to, kā ietaupīt naudu ikdienas dzīvē. Naudas tēriņus būtiski ietekmē tieši Tavi paradumi ikdienā, tādēļ pārskatot tos, spēsi rast risinājumus maciņa saudzēšanai. Lai nedaudz palīdzētu ar pirmo soļu speršanu, mēs vēlamies dalīties ar praktiskiem padomiem, kas palīdzēs Tev iekrāt naudu.
Sieviete ar kredītkarti veic drošus pirkumus internetā.
26.02.2020
Vai esi domājis, cik droša ir iepirkšanās internetā? Iepirkšanās internetā ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu, tādēļ tā kļūst aizvien izplatītāka. Tomēr līdz ar izplatības augšanu pieaug arī riski, tādēļ ir svarīgi būt informētam par drošu iepirkšanos internetā. Šajā rakstā uzzināsi noderīgus ieteikumus, kā iepirkties internetā un darīt to droši!
Vīrs ar sievu veic ikmēneša personīgo finanšu plānošanu.
12.02.2020
Personīgo finanšu plānošana visbiežāk kļūst aktuāla, negaidīti saskaroties ar dažādiem finansiāliem izaicinājumiem. Taču pārdomāta rīkošanās ar naudu lieti noder arī laikā, kad finansiālā rocība nebūt nav ierobežota! Esam apkopojuši 5 vienkāršus ieteikumus, kuri ikvienam no mums palīdzēs sekot līdzi saviem ienākumiem un izdevumiem!
Ģimene veiksmīgas budžeta plānošanas rezultātā dodas ceļojumā.
17.01.2020
Ģimenes budžets un tā plānošana sniedz dažādus ieguvumus gan ilgtermiņā, gan īstermiņā. Iepazīsties ar mūsu apkopotajiem ģimenes budžeta plānošanas ieteikumiem un, iespējams, arī tu atradīsi ko noderīgu savas ģimenes ienākumu un izdevumu plānošanai!
Uz galda izlikti rieksti, kafija, olas un garšvielas līdzi paņemtajos iepakojumos.
13.01.2020
Vai esi ievērojis, cik daudz plastmasas iepakojuma ir pārtikai, tīrīšanas līdzekļiem un kosmētikai? Iespējams, arī tev vajadzētu apsvērt atsevišķu nulles atkritumu principu ievērošanu! Esam apkopojuši 5 pavisam vienkāršus paradumus, kurus ikviens no mums var aizgūt no zero waste dzīvesveida piekritējiem!
Pāris priecājas par lietotas automašīnas iegādi.
20.12.2019
Domā par jauna lietota vai mazlietota auto iegādi un vēlies uzzināt, kuras automašīnas Latvijas pircēju vidū ir atzītākās? Vai, gluži pretēji – plāno pārdot savu auto un vēlies saprast, cik pieprasīts tas būs tieši šobrīd? Tad noteikti noderēs mūsu apkopojums ar šī gada populārāko lietoto auto, kā arī atzītākajām tendencēm lietotu automašīnu tirdzniecībā.
Darbinieks veic darbu tiešsaistē ar datora palīdzību.
12.12.2019
Pasīvie ienākumi ir lielisks finanšu gūšanas avots, kas ne tikai var palielināt tavus ikmēneša ienākumus, bet arī, iespējams, pat nodrošināt finansiālo neatkarību nākotnē. Iepazīsties ar mūsu apkopotajiem Top 5 pasīvo ienākumu gūšanas avotiem internetā un izvērtē, kā tu vari izmantot interneta sniegtās iespējas savā labā!
Pāris priecājas par iegādāto mājokli aizdevumā.
15.10.2019
Pēdējo gadu laikā arvien biežāk cilvēki izvēlas saņemt naudas aizdevumus tieši pie nebanku kreditētājiem preču vai pakalpojumu iegādei. Iepazīsties ar mūsu sagatavoto rakstu, lai noskaidrotu, kurš - banku vai nebanku naudas aizdevums - ir piemērotāks attiecībā uz mājokļa iegādes, remonta vai iekārtošanas kreditēšanu!
Sieviete taisa vaļā durvis auto kredītā paņemtajai automašīnai.
09.10.2019
Iegādājoties automašīnu, pircējiem ir iespēja izvēlēties finansēt automašīnas iegādi ar auto kredītu vai auto līzingu. Izlasi un uzzini, kādas ir tavas iespējas jaunas automašīnas iegādei!
Saderināšanās un laulību gredzens ar briljantiem no Gemmi.lv.
03.10.2019
Dārgakmens ir minerāls, iezis vai pārakmeņots materiāls, kurš pēc apstrādes var tikt izmantots kā greznumlieta, tai skaitā — kā juvelierizstrādājums. Galveno dārgakmens vērtību veido tā skaistums, formas un kristāla masas perfekcija — līdz ar to pats svarīgākais dārgakmens vērtības kritērijs ir tā ārējais izskats.
Uz galda stāv burciņa ar monētām, simbolizējot kredītu apvienošanu.
16.09.2019
Refinansēšanu jeb vairāku kredītu apvienošana vienā arvien biežāk izvēlās cilvēki, lai atvieglotu savu saspringto ikdienas dzīvi un uzlabotu finansiālo stāvokli.Piedāvājam jums vienkāršu un saprotamu piecu soļu ceļvedi refinansēšanā, kas ļaus atrast visatbilstošāko piedāvājumu.
Investīcijas nekustamajā īpašumā, iegādājoties māju.
12.09.2019
Vai esi domājis, kur ieguldīt naudu ilgtermiņā? Noteikti būsi dzirdējis par dažādām investīciju iespējām, kur ieguldīt savus brīvos finanšu līdzekļus, taču vēlies noskaidrot, kādi ir šobrīd aktuālākie investīciju veidi? Lai palīdzētu jums izdarīt pareizo izvēli, šajā rakstā esam apkopojuši aktuālākos investīciju veidus, kur ieguldīt naudu 2019. gadā.

Uz galda atrodas cūciņas izskatā krājkase, kalkulators, telpaugs un monētu kaudzīte.
03.09.2019
Refinansēšana jeb kredītu apvienošana ir pakalpojums, kuru kredītņēmēji Latvijā visbiežāk izvēlas gadījumos, kad vairāku mazāku kredītu atmaksa ir kļuvusi apgrūtinoša. Šajā rakstā apskatīsim refinansēšanas sniegtās priekšrocības, plānojot savas finanses ilgtermiņā, kuras palīdzēs ne tikai atvieglot ikdienu, bet arī izvairīties no grūtībām atmaksāt kredītu nākotnē.

Mazlietotu automašīnu placis, kurā atrodas dažādas krāsas mašīnas.
23.08.2019
SIA “LUKS TALSI” darbojas auto tirgū no 1995. gada un ir viens no lielākajiem lietotu auto tirgotājiem Latvijā ar plašu izvēli katra gaumei un iespējām.
Laulību gredzeni rotā jaunlaulāto pirkstus.
22.08.2019
Tradīcija apmainīties ar gredzeniem ir parādījusies samērā nesen, tai ir tikai daži gadsimti. Bet tas netraucēja mūsu senčiem iezīmēt virkni ticību, kas ir pārtapuši par diezgan aktuāliem, izvēloties kāzu aksesuārus mūsdienās. 

Vīrietis apvieno naudas daudzumu.
20.08.2019
Refinansēšana jeb pārkreditācija ir vairāku kredītu apvienošana vienā. Lai spētu refinansēšanu izmantot sev izdevīgā veidā, būtiski saprast, kā tā strādā un kad to ir izdevīgi izmantot, kā arī to, kādos gadījumos pārkreditāciju nepavisam nevajadzētu izmantot.

Pāris noslēdz aizdevuma līgumu ar nebanku aizdevēju.
19.08.2019
Nebanku kredīti un to piedāvātās iespējas šodien ir plaši pazīstamas ikvienam, nebanku hipotekārajiem kredītiem, kredītiem auto iegādei un kredītu apvienošanai kļūstot par aizvien iecienītākiem pakalpojumiem patērētāju vidū, kas spēj sniegt elastīgākus un izdevīgākus kreditēšanas pakalpojumus.

Lietotas automašīnas, kas izskatās kā jauna, iegāde.
15.08.2019
Atcerēsimies daudzos stāstus par atgadījumiem, ko piedzīvojuši lietotu automobiļu pircēji kā, piemēram, kad automobilis izjūk nākamajā dienā pēc atbraukšanas no tirgus, bet bijušais īpašnieks pazūd kā ūdenī iekritis...
Sieviete pēta savas kājas vēnu mazspējas ārējo simptomu noteikšanai.
12.08.2019
Rūpēm par vēnu veselību nav konkrētas sezonas, tomēr vasarā vēnu problēmas nereti kļūst jūtamākas un arī redzamākas - smaguma sajūta un pietūkums kājās, redzami izteikti, paplašināti asinsvadi. Šīs var būt hroniskas vēnu mazspējas pazīmes, kas rada ne tikai vizuālas, bet arī medicīniskas problēmas
Pāris izvēlas izdevīgāko interneta aizdevumu.
09.08.2019
Kredīti internetā neapšaubāmi kļūst aizvien populārāki un turpina strauji attīstīties. Lai spētu izmantot visas šī pakalpojuma priekšrocības, ir svarīgi saprast, kā orientēties interneta kredītu piedāvājumā. Tāpēc esam apkopojuši galveno, kam pievērst uzmanību, lai atrastu izdevīgāko aizdevumu internetā.

Pircējs paraksta dokumentus par automašīnas iegādi.
09.08.2019
Lietota auto iegāde ir process, kam jāatvēl laiks, lai atrastu un novērtētu automašīnu, kuru vēlaties iegādāties.Iepazīsties ar mūsu sagatavoto ceļvedi lietota auto iegādei un uzzini, kas jāzina pērkot lietotu auto!