Patēriņa kredīts

  • Piesakies un noslēdz līgumu attālināti
  • Kredīts dažādu mērķu īstenošanai
  • Aizdevuma summa līdz 15 000 EUR
  • Aizdevums neparedzētiem tēriņiem

3 soļu princips

Piesakies

Piesakies

Aizpildi e-pieteikumu, piesakies klientu nodaļā vai zvani 1858
Paraksti

Paraksti

Paraksti līgumu klientu nodaļā vai attālināti
Pārskaitām

Pārskaitām

Ātri un ērti – nauda 15 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas
Patēriņa kredīts pieejams arī saimnieciskās darbības veicējiem!

Kāpēc izvēlēties mūs?

Vairāk nekā 20 gadu pieredze
Vairāk nekā 20 gadu pieredze
Attālinātas noformēšanas iespējas
Attālinātas noformēšanas iespējas
8 klientu nodaļas Latvijā 
8 klientu nodaļas Latvijā 
Individuāla attieksme
Individuāla attieksme
9/10 klientiem ieteiktu mūs savam draugam
9/10 klientiem ieteiktu mūs savam draugam
Aizdevums.lv simbols.

Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts ir ātrs un ērts risinājums, kas dod iespēju iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus plānotu un neplānotu izdevumu segšanai. Patēriņa kredīts privātpersonām tiek izsniegts bez ķīlas un ir paredzēts dažādu vajadzību un mērķu īstenošanai. Tai skaitā sadzīves tehnikas iegādei, atpūtas braucieniem, veselības uzlabošanai vai jebkuru citu preču un pakalpojumu iegādei. Aizņēmējam nav nepieciešams par kredīta izlietojumu atskaitīties Aizdevums.lv.

Prasības patēriņa kredīta iegūšanai

Patēriņa kredīts ir piemērots gan fiziskām personām, gan saimnieciskās darbības veicējiem. Aizdevums.lv patēriņa kredītam internetā var pieteikties klienti, kuri sasnieguši 20 gadu vecumu un spēj uzrādīt oficiālus un regulārus ikmēneša ienākumus. Protams, Aizdevums.lv rūpīgi izvērtē katra klienta individuālo situāciju, kredītvēsturi, esošos ienākumus un spēju aizdevumu atmaksāt. Patēriņa kredīts internetā klientiem dod iespēju saņemt aizdevumu apmērā no 300 līdz pat 15 000 eiro ar atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem.

Patēriņa kredīta apmērs

Aptuveno aizdevuma summu iespējams aprēķināt, izmantojot Aizdevums.lv patēriņa kredīta kalkulatoru. Norādot vēlamo aizdevuma summu, klients var iepazīties ar iespējamo ikmēneša maksājuma apmēru un atmaksas termiņu. Tāpēc, izvērtējot iespējas aizdevumu atmaksāt, ir vērts izmantot patēriņa kredīta kalkulatora sniegtās iespējas.

Patēriņa kredīta nosacījumi

Patēriņa kredītam iespējams pieteikties, zvanot uz tālruni 1858, apmeklējot kādu no Aizdevums.lv nodaļām visā Latvijā vai aizpildot e-pieteikumu mājaslapā. Saņemot pozitīvu apstiprinājumu par aizdevuma izsniegšanu, klientam attālināti vai klātienē jāparaksta līgums, pēc kura 1-3 darba dienu laikā nauda tiek pārskaitīta uz aizņēmēja bankas kontu. Patēriņa kredīta atmaksa veicama saskaņā ar izsniegto maksājumu grafiku.

Aizdevums.lv klientu apkalpošanas konsultants atbild uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem par kredītiem un to noformēšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi  

Vai patēriņa kredīts ir pieejams arī personām ar jau esošām kredītsaistībām?

Jā, patēriņa kredītam iespējams pieteikties arī, ja pastāv citas kredītsaistības, bet jāņem vērā, ka patēriņa kredīts tiek piešķirts tikai pēc klienta kredītspējas izvērtēšanas, tāpēc tā piešķiršana ir atkarīga no kredītvēstures un ikmēneša ienākumu līmeņa.

Cik ilgā laikā tiek izskatīta patēriņa kredīta piešķiršana?

Ja tiek iesniegti visi nepieciešamie dokumenti (VSAA izziņa vai konta izdruka), pieteikums tiek izskatīts ātrāk. Ja VSAA izziņa netiek iesniegta, tad Aizdevums.lv šo informāciju pieprasa no VSAA. Šādā gadījumā pieteikuma izskatīšana notiek 1 dienas laikā.

Cik ātri nauda tiks pārskaitīta uz kontu?

Pārskaitījumu aizdevējam jāveic 3 darba dienu laikā. Ja klientam ir SEB, CITADELE vai LUMINOR konts, tad pārskaitījumu veicam 15 minūšu laikā. Ja norēķinu konts ir kādā citā bankā, tad pārskaitījums tiek veikts nākamajā darba dienā. Ja tā ir Pasta Banka, tad pārskaitījums tiek veikts 3 darba dienu laikā.

Vai, esot bezdarbnieka statusā, (arī students ar stipendiju) ir iespējams saņemt patēriņa kredītu?

Nē, nav iespējams – ir nepieciešama pastāvīga darba vieta.

KASKO apdrošināšana

Izvēlies drošību! KASKO vai Mini KASKO apdrošināšana Tavam auto. Aizpildi pieteikuma formu un saņem individuālu piedāvājumu.

Sieviete priecājas par tikko noformēto KASKO apdrošināšanu.

Mēs piedāvājam

Auto kredīts

Auto kredīts

Līdz 25 000 EUR
Pārkreditācija

Pārkreditācija

Līdz 15 000 EUR
EKO kredīts

EKO kredīts

Līdz 20 000 EUR
Remonta kredīts

Remonta kredīts

Līdz 25 000 EUR
Apdrošināšana

Apdrošināšana

Auto apdrošināšana,

dzīvokļa apdrošināšana

 Ko saka Aizdevums.lv klienti? 

Jau trešo reizi izvēlos Aizdevums.lv naudas kredītu – viss apmierina! Viss skaidri un saprotami, nav maldināšanas. Paldies, tā tik turpināt!

Andrejs

Uzticams aizdevējs. No noformēšanas līdz pēdējam maksājumam viss bez aizķeršanās.

Gvido

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par Aizdevums.lv aktualitātēm!

Aizdevums.lv piedāvā patēriņa kredītu no 300€ līdz 15 000€ ar atmaksas termiņu no 6 līdz 84 mēnešiem.
Reprezentatīvais piemērs: Aizdevuma summa 1500 EUR, atmaksas termiņš 24 mēneši. Komisijas maksa par līguma noformēšanu 75.00 EUR. Fiksētā aizņēmuma likme 12.72% gadā (1.06% mēnesī). Kopējā atmaksas summa 1827.36 EUR. Ikmēneša apkalpošanas maksa 1.90 EUR. Ikmēneša maksājums 76.15 EUR. GPL 21.61%.