Auto kredīts

  • Bez pirmās iemaksas, bez ķīlas, pieteikšanās online
  • Iegādājies auto kredītā
  • Aizdevums.lv atbalsts auto iegādē
  • Jauna vai lietota auto iegādei

3 soļu princips

Piesakies

Piesakies

Aizpildi e-pieteikumu, piesakies klientu nodaļā vai zvani 1858
Paraksti

Paraksti

Paraksti līgumu klientu nodaļā vai attālināti
Pārskaitām

Pārskaitām

Ātri un ērti – nauda 15 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas
Auto kredīts pieejams arī saimnieciskās darbības veicējiem!

Kāpēc izvēlēties mūs?

Vairāk nekā 20 gadu pieredze
Vairāk nekā 20 gadu pieredze
Attālinātas noformēšanas iespējas
Attālinātas noformēšanas iespējas
9 klientu nodaļas  Latvijā 
9 klientu nodaļas Latvijā 
Individuāla attieksme
Individuāla attieksme
9/10 klientiem ieteiktu mūs savam draugam
9/10 klientiem ieteiktu mūs savam draugam
Aizdevums.lv simbols.

Auto kredīts

Auto kredīts ir ērts un ātrs risinājums, kas dod iespēju iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus transportlīdzekļa iegādei. Saņemot kredītu auto iegādei, klients var brīvi iegādāties savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošu transportlīdzekli – automašīnu, motociklu, mikroautobusu, dzīvojamo vagonu vai citu ikdienai vai darbam piemērotu transportlīdzekli. Viens no galvenajiem nosacījumiem ir, lai izvēlēto auto iespējams piereģistrēt CSDD. Tāpat Aizdevums.lv finanšu pakalpojums – aizdevums auto iegādei – paredz, ka, iegādājoties transportlīdzekli, tas tiek reģistrēts uz klienta vārda.

Prasības auto kredīta iegūšanai

Aizdevums.lv kredītam auto iegādei var pieteikties klienti, kuri sasnieguši 20 gadu vecumu un spēj uzrādīt oficiālus un regulārus ienākumus. Tiek izvērtēti klienta esošie ienākumi un spēja aizdevumu atmaksāt, kā arī kredītvēsture un citas esošās kredītsaistības. Pēc rūpīgas izvērtēšanas klientiem ir iespēja saņemt auto kredītu bez pirmās iemaksas apmērā no 1000 līdz pat 25 000 eiro ar atmaksas termiņu no 12 mēnešiem līdz 7 gadiem. Auto kredīta apmērs Aptuveno aizdevuma summu iespējams aprēķināt, izmantojot Aizdevums.lv auto kredīta kalkulatoru. Norādot nepieciešamo aizdevuma summu auto iegādei, klients var iepazīties ar iespējamo atmaksas termiņu un ikmēneša maksājuma apmēru. Izvēloties transportlīdzekli, auto iegādes summa nevar būt acīmredzami mazāka par auto aizdevuma apmēru.

Auto iegādes nosacījumi

Pēc auto kredīta saņemšanas savā bankas kontā klientam 45 dienu laikā jāveic transportlīdzekļa iegāde. Savukārt, pēc auto iegādes 15 dienu laikā tas jāreģistrē uz sava vārda un transportlīdzekļa tehniskās pases kopija jāiesniedz Aizdevums.lv. Svarīgi atcerēties, ka līguma darbības laikā aizņēmējs bez Aizdevums.lv rakstiska saskaņojuma nedrīkst veikt darbības, kas maina transportlīdzekļa piederību.

Auto kredīta un auto līzinga atšķirības

Viena no galvenajām auto kredīta un līzinga atšķirībām ir tā, ka, izvēloties aizdevumu auto iegādei, transportlīdzeklis tiek reģistrēts nevis un aizdevēja, bet gan klienta vārda. Turklāt, auto kredīts neparedz dažādas prasības attiecībā uz transportlīdzekļa vecumu vai cenu un klienta līdzmaksājumu, kā tas ir auto līzinga gadījumā.

Aizdevums.lv klientu apkalpošanas konsultants atbild uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem par kredītiem un to noformēšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi  

Kas ir auto līzings un kā tas atšķiras no auto kredīta?

Galvenā atšķirība starp auto kredītu un auto līzingu ir tā, ka, izvēloties auto kredītu, transportlīdzeklis netiks reģistrēts uz aizdevēja vārda. Aizdevums.lv piedāvā auto kredītu - mašīna tiks reģistrēta uz aizņēmēja vārda.

Vai automašīna jāiegādājas uzreiz pēc līguma parakstīšanas?

Transportlīdzekli Jūs varat iegadāties 45 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas un 15 dienu laikā to reģistrēt savā īpašumā.

Uz kādu e-pastu jāsūta tehniskās pases kopija?

Uz e-pastu auto@aizdevums.lv, lūdzam norādīt noslēgtā aizdevuma līguma numuru.

Vai Aizdevums.lv auto kredīts ir pieejams no 18 gadu vecuma?

Kredīts auto iegādei ir pieejams personai, kura ir sasniegusi 20 gadu vecumu.

KASKO apdrošināšana

Izvēlies drošību! KASKO vai Mini KASKO apdrošināšana Tavam auto. Aizpildi pieteikuma formu un saņem individuālu piedāvājumu.

Sieviete priecājas par tikko noformēto KASKO apdrošināšanu.

Mēs piedāvājam

Naudas kredīts

Naudas kredīts

Līdz 15 000 EUR
Pārkreditācija

Pārkreditācija

Līdz 15 000 EUR
EKO kredīts

EKO kredīts

Līdz 20 000 EUR
Remonta kredīts

Remonta kredīts

Līdz 25 000 EUR
Apdrošināšana

Apdrošināšana

Auto un dzīvoklim

Ko saka Aizdevums.lv klienti? 

Aizdevums.lv veiksmīgi un ātri palīdzēja ar jauna ģimenes auto iegādi, tas bija ļoti nepieciešams, tāpēc priecājos, ka viss notika raiti.

Armands

Uzticams aizdevējs. No noformēšanas līdz pēdējam maksājumam viss bez aizķeršanās.

Gvido

Izmantoju Aizdevums.lv pakalpojumus pirmo reizi, viss apmierina, ja turpmāk būs nepieciešami vēl kādi naudas līdzekļi, tad noteikti vērsīšos pie Aizdevums.lv

Līva

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par Aizdevums.lv aktualitātēm!

Aizdevums.lv piedāvā patēriņa kredītu no 300€ līdz 15 000€ ar atmaksas termiņu no 6 līdz 84 mēnešiem.
Reprezentatīvais piemērs: Aizdevuma summa 1500 EUR, atmaksas termiņš 24 mēneši. Komisijas maksa par līguma noformēšanu 75.00 EUR. Fiksētā aizņēmuma likme 12.72% gadā (1.06% mēnesī). Kopējā atmaksas summa 1827.36 EUR. Ikmēneša apkalpošanas maksa 1.90 EUR. Ikmēneša maksājums 76.15 EUR. GPL 21.61%.