• Kredīts uzņēmumiem

  Iespēju kredīts uzņēmumiem

  līdz 20 000 EUR

  Procentu likme, sākot no 9,84%

 • Kredīts uzņēmumiem

  Iespēju kredīts uzņēmumiem

  līdz 20 000 EUR

  Procentu likme, sākot no 9,84%

Iespēju kredīts uzņēmumiem

Kredīts uzņēmuma attīstībai ir piemērotākais kredīts maziem un vidējiem uzņēmumiem, tas ir ērts risinājums Jūsu uzņēmuma darbības nodrošināšanai un attīstībai. Mēs kreditējam uzņēmumus visā Latvijā un vienīgais nodrošinājums ir uzņēmuma īpašnieka privātais galvojums.

Kredīta pieteikuma izskatīšana ir bez maksas un izsniedzam līdz pat 150% no uzņēmuma viena mēneša apgrozījuma. Pēc kreditēšanas līguma parakstīšanas kredīta summa tiek pārskaitīta uz uzņēmuma kredītiestādes norēķinu kontu.

 • Kredīta summa no 1000 līdz 20 000 EUR
 • Atmaksas termiņš no 6 līdz 84 mēnešiem
 • Kredīta procentu likme 9.84 – 19.8%
 • Kredīta noformēšanas komisija 4 – 9% no līguma summas
 • Apkalpošanas maksa 1.50 EUR mēnesī

Kredītu veidi

Apgrozāmo līdzekļu finansēšanai
Īslaicīga apgrozāmo līdzekļu apjoma palielināšanai, piemēram, preču krājumu iegādei, jauna projekta realizācijai vai strauji pieaugošo sezonas preču pieprasījumu apmierināšanai.
IT un citas elektrotehnikas iegādei
Elektroiekārtu un citas tehnikas atjaunošanai.
Investīcijām un mašinērijai
Biznesa projektiem, biroja labiekārtošanai, pamatlīdzekļu iegādei, nekustamā īpašuma iegādei, transportlīdzekļu un to sastāvu iegādei.

Juridiskām personām ir pieejams arī auto kredīts – piedāvājumu skatīt šeit.

Pieteikums konsultācijas saņemšanai

Informācija par uzņēmumu

Informācija par uzņēmuma pārstāvi

Vēlamā apkalpošanas vieta

* Obligāti aizpildāmie lauki.
Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!
Mūsu speciālists ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādus dokumentus nepieciešams iesniegt pieteikuma izvērtēšanai, lai tiku piešķirts kredīts uzņēmumam?

Auditētu vai VID apstiprinātu Bilanci un Peļņas zaudējumu aprēķinu par Klienta iepriekšējo darbības gadu - nepieciešama uzņēmuma iepriekšējā gada darbības finanšu rezultātu izvērtēšanai; Operatīvo bilanci par pēdējā gada kārtējā, kārtējiem ceturkšņa periodu/periodiem - nepieciešama uzņēmuma tekošā gada darbības finanšu rezultātu izvērtēšanai, jābūt maksimāli izvērstai, lai var redzēt visus bilances posteņus, kas nepieciešams izvērtēšanas precizitātei; Konta izdruku, kas apliecina Klienta apgrozījumu pēdējo 6 mēnešu laikā - nepieciešams, lai noteiktu vidējo viena mēneša apgrozījumu un aprēķinātu maksimālo summu, par kādu var tikt piešķirts kredīts uzņēmumam; Galvinieka konta izdruku, kas satur informāciju un apliecina Galvinieka ienākumus un izdevumus pēdējo 3 mēnešu laikā - nepieciešama, lai pārliecinātos vai galvotāja finanšu stāvoklis ir stabils.

Cik ilgs ir pieteikuma izskatīšanas termiņš pirms kredīts uzņēmumam tiek piešķirts?

Kredīts uzņēmumam tiek piešķirts 3 darba dienu laikā.

Kādas ir pieejamās summas, ja tiek ņemts kredīts uzņēmējiem?

Kredīts uzņēmējiem var tikt piešķirts apjomā no 1 000EUR līdz 20 000EUR, bet maksimāli 150% no uzņēmuma viena mēneša apgrozījuma.

Kādos veidos iedalās kredīts biznesam un kādas ir kredīta summas?

Kredīts biznesam iedalās 3 dažādos veidos:

 • Apgrozāmo līdzekļu finansēšanai kredīts biznesam ar atmaksas termiņu no 6 līdz 12 mēnešiem, kredīta summa no 1000 līdz 20 000 EUR. Kredīts paredzēts īslaicīga apgrozāmo līdzekļu apjoma palielināšanai, piemēram, preču krājumu iegādei, jauna projekta realizācijai vai strauji pieaugošo sezonas preču pieprasījumu apmierināšanai
 • IT un citas elektrotehnikas iegādei kredīts biznesam ar atmaksas termiņu no 6 līdz 36 mēnešiem, kredīta summa no 1000 līdz 20 000 EUR. Kredīts paredzēts elektroiekārtu un citas tehnikas atjaunošanai, kā arī ražošanas iekārtu vai darba tehnikas iegādei
 • Investīcijām un mašinērijai kredīts biznesam ar atmaksas termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem, kredīta summa no 1000 līdz 20 000 EUR. Kredīts paredzēts jauniem biznesa projektiem, biroja labiekārtošanai, pamatlīdzekļu iegādei, nekustamā īpašuma iegādei, transportlīdzekļu un to sastāvu iegādei

Ja kredīts uzņēmumam tiek piešķirts, vai pastāv iespēja parakstīt līgumu attālināti ar elektronisko parakstu?

Kad kredīts uzņēmumam ir piešķirts, līguma parakstīšana notiek tikai klātienē. Pieteikumu kredīta saņemšanai var iesniegt arī attālināti, parakstot ar drošu elektronisku parakstu.

Vai pieteikumu var aizpildīt/parakstīt uzņēmuma pārstāvis (ne valdes loceklis vai īpašnieks, vai priekšsēdētājs)?

Uzņēmuma pārstāvis var pildīt/parakstīt pieteikumu tikai, ja ir ģenerālpilnvara, kas ir Notariāli apstiprināta pilnvara rīkoties uzņēmuma vārdā.

Vai uzņēmuma kredītam ir nepieciešama ķīla?

Kredīts biznesam tiek piešķirts bez ķīlas - vienīgais nodrošinājums ir uzņēmuma īpašnieka privātais galvojums.

Ja kredīts uzņēmumam tiek piešķirts, cik ilgā laikā līdzekļi tiks pārskaitīti uz uzņēmuma kontu?

Līdzekļi tiks pārskaitīti uz kontu 15 minūšu laikā pēc līguma saņemšanas.

Piesakies

Piesakies konsultācijai mājaslapā vai zvanot pa tālruni 1858. Uzreiz pieteikties kredītam vari klātienē kādā no klientu apkalpošanas nodaļām.

Paraksti

Iesniedz nepieciešamos dokumentus kredītspējas izvērtēšanai. Paraksti kreditēšanas līgumu kādā no klientu apkalpošanas nodaļām.

Pārskaitām

Saņem naudu 15 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.