• Kredīts remontam

    Mājokļa remontam vai labiekārtošanai

  • Kredīts remontam

    Mājokļa remontam vai labiekārtošanai

Aizdevuma summa
5000 €
25000 €
Atmaksas termiņš
mēn.
12 mēn.
84 mēn.
mēn.
Ikmēneša maksājums:
Šādai aizdevuma summai izvēlētais atmaksas termiņš nav pieejams

Paraksti līgumu attālināti!

Uzzini šeit vai jautā mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem!

Remonta kredīta kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi. Tie sniedz priekšstatu par iespējamo ikmēneša maksājumu summu. Personalizēta piedāvājuma saņemšanai nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu.

Piesakies

Aizpildi e-pieteikumu, piesakies klientu nodaļā vai zvani 1858.

Paraksti

Paraksti līgumu klientu nodaļā vai attālināti. Iesniedz nekustamā īpašuma apliecinājumu.

Pārskaitām

Ātri un ērti - nauda 15 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Saņem tik,
cik aizņemies!

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi.
Tie sniedz priekšstatu par iespējamo
ikmēneša maksājumu summu.
Personalizēta piedāvājuma saņemšanai
nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu.

1858

Lai saņemtu individuālu piedāvājumu,
piesakies internetā vai pa tālruni.

Reprezentatīvais piemērs

Aizdevuma summa [amount] EUR, atmaksas termiņš [term].

Komisijas maksa par līguma noformēšanu [commission_fee] EUR.

Fiksētā aizņēmuma likme [monthly_rate_x12] gadā ([monthly_rate] mēnesī).

Kopējā atmaksas summa [total_payment] EUR.

Ikmēneša apkalpošanas maksa [servicing_fee] EUR.

Ikmēneša maksājums [monthly_payment] EUR.

GPL [gpl].

Kredīts remontam ir Aizdevums.lv augsti novērtēts specializēts finanšu pakalpojums, kas paredzēts klienta īpašumā esošas mājas, dzīvokļa vai cita objekta remontam un labiekārtošanai. Klienti šiem mērķiem var saņemt aizdevumu apjomā no 5000 līdz pat 25 000 eiro ar atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem.

Kāds ir remonta kredītam paredzētais izlietojums?

Aizdevums.lv izsniegto remonta kredītu klients var izlietot jebkuriem mērķiem, kas saistīti ar īpašuma labiekārtošanu. Tā var būt renovācija, logu nomaiņa, telpu kosmētiskais remonts, jumta maiņa vai jebkuri citi darbi, kas uzlabo īpašuma stāvokli. Klients arī var izvēlēties kredītu novirzīt savā īpašumā esošas saimnieciskās ēkās remontam un labiekārtošanai.

Kādi ir nosacījumi, lai saņemtu remonta kredītu?

Remonta kredītam var pieteikties ikviens klients, kurš sasniedzis 25 gadu vecumu, saņem oficiālus un regulārus ienākumus, ir bez aktīvām ātro kredītu saistībām un ar nekustamo īpašumu uz sava vārda. Aizdevums.lv kā atbildīgs aizdevējs vienmēr rūpīgi izvērtē katra klienta ienākumu un izdevumu apjomu, darba stāžu, kredītvēsturi un citus faktorus, lai pārliecinātos, vai klients varēs atmaksāt kredītu laikā.

Ar ko jārēķinās, noformējot kredītu remontam?

Izvēloties veikt sava īpašuma labiekārtošanu ar remonta kredīta palīdzību, jārēķinās, ka līguma darbības laikā nedrīkst veikt nekādas ar īpašumtiesībām saistītas izmaiņas, nesaņemot Aizdevums.lv piekrišanu. Katrs šāds gadījums tiek izvērtēts individuāli, lai atrastu abām pusēm apmierinošu risinājumu. Jāņem vērā, ka līguma noslēgšanas brīdī vai 45 dienu laikā pēc tam klientam jāiesniedz labiekārtojamā objekta īpašumtiesību apliecinājums no Zemesgrāmatas.

Kāda ir pieteikšanās kārtība remonta kredītam?

Lai izvērtētu iespējas saņemt kredītu remontam, klientam jāiesniedz pieteikums, zvanot uz tālruni 1858, apmeklējot kādu no Aizdevums.lv filiālēm visā Latvijā vai aizpildot e-pieteikumu mājaslapā.


Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir papildus prasības aizdevuma saņemšanai?

Aizņēmējam 45 dienu laikā no līguma noslēgšanas brīža ir jāiesniedz labiekārtojamā objekta īpašumtiesību apliecinājums no Valsts Zemesgrāmatas, elektroniski to nosūtot uz aizdevums@aizdevums.lv, nosūtot pa pastu vai iesniedzot to kādā no klientu apkalpošanas nodaļām. Apliecinājumu iespējams iesniegt arī uzreiz līguma slēgšanas laikā.

Vai par kredīta piedāvājumu sagatavošanu tiek ieturēta komisijas maksa?

Nē. Pieteikumu izvērtēšana un piedāvājuma sagatavošana ir bez maksas.

Kas notiek, ja labiekārtojamā objekta īpašumtiesību apliecinājums netiek iesniegts?

Gadījumā, ja aizņēmējs Labiekārtojamā objekta īpašumtiesību apliecinājumu neiesniedz 45 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas, obligāti jāsazinās ar Aizdevums.lv, rakstot uz aizdevums@aizdevums.lv vai zvanot uz 1858.

Vai jāierodas klātienē, lai noslēgtu aizdevuma līgumu?

Mēs piedāvājam noslēgt remonta kredīta līgumu arī attālināti ar kvalificētā SmartID vai eParaksts palīdzību.

Vai parakstot aizdevuma līgumu, tiek ieturēta atsevišķi komisijas maksa?

Nē. Klients saņem aizdevuma summu pilnā apmērā uz norēķinu kontu, netiek atsevišķi ieturēta komisijas maksa. Visi izdevumi par kredītu tiek iekļauti ikmēneša maksājumā.

Kādas ir sekas, ja nav iespējams atmaksāt kredītu laikā?

Kredītmaksājumus ir jāveic saskaņā ar izsniegto maksājumu grafiku. Ja pamatotu un ar attiecīgiem dokumentiem pierādāmu iemeslu nav iespējams veikt maksājumu laikus, lūdzam sazināties ar mums, zvanot uz 1858. Katra situācija tiek izvērtēta individuāli.

Vai iespējams īpašumu pārdot, kamēr kredīts vēl nav izmaksāts?

Līguma darbības laikā bez rakstiskas saskaņošanas ar Aizdevums.lv īpašumu nedrīkst pārdot, dāvināt vai mainīt. Ja rodas šāda nepieciešamība, pie mums ir jāvēršas ar iesniegumu, norādot savu lūgumu un tā iemeslus. Katrs gadījums tiek izvērtēts individuāli.

Vai ir iespējams kredītu atmaksāt pirms termiņa?

Jā. Izmaksājot aizdevuma līgumu pirms noteiktā termiņa nebūs jāmaksā aizdevuma procenti un apkalpošanas maksa par neizmantotajiem mēnešiem.

Noskaidro iespējas!

Uzzini sava iespējamā aizdevuma ikmēneša maksājuma apmēru. Pirms aizdevuma piešķiršanas tiks izvērtēta Tava kredītspēja.
Vēl pieejams mēnesī: