Automašīnas apdrošināšana (KASKO apdrošināšana)

Apdrošināšanas objekts ir sauszemes transportlīdzeklis un tā papildaprīkojums. Automašīnas apdrošināšanas piedāvājumā, atkarībā no izvēlētā apdrošināšanas veida (KASKO vai mini KASKO), ietilpst atlīdzība par zaudējumiem, kas radušies bojājumu vai zādzības dēļ.

Pieteikties apdrošināšanai vai uzzināt vairāk par pakalpojumu var, zvanot uz 1858 vai rakstot uz aizdevums@aizdevums.lv.
Aicinām iepazīties ar Sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšanas noteikumiem.
Piedāvājums sagatavots sadarbībā ar apdrošinātāju ERGO

Izvēlies auto apdrošināšanu

Uzzini, kurš KASKO veids ir piemērots Tev:

KASKO 

KASKO gadījumā apdrošināšana segs radušos zaudējumus, ja automašīna cietusi ceļu satiksmes negadījumā, ir nozagta vai aplaupīta, bojāta dabas spēku iedarbības rezultātā vai sadursmes gadījumā ar dzīvnieku, bojāta trešās personas prettiesisko darbību rezultātā u.c.

Mini KASKO

Mini KASKO apdrošināšanas atlīdzība segs radušos zaudējumus tikai tad, ja iestājoties zaudējumiem, tā rezultātā automašīnas remontdarbu izmaksas pārsniedz 80% no transportlīdzekļa tirgus vērtības negadījuma brīdī. Jums tiks atlīdzināti zaudējumi pilnīga zuduma gadījumā ceļu satiksmes negadījuma dēļ, zādzības vai laupīšanas rezultātā, pilnīga zuduma gadījumā dabas spēku vai dzīvnieku nodarīto bojājumu dēļ, pilnīga zuduma gadījumā, ko izraisīja trešās personas prettiesiskas darbības u.c.

Pieteikums piedāvājuma saņemšanai

Pieteikums piedāvājuma saņemšanai
Vārds*
Uzvārds*
E-pasts*
Tālrunis*
+371
Transportlīdzekļa reģ. nr.*
EU LV
Transportlīdzekļa apliecības. nr.*

Paldies

Aizdevums.lv klientu apkalpošanas konsultants atbild uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem par kredītiem un to noformēšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi  

Kas ir auto apdrošināšanas prēmija?

Auto apdrošināšanas prēmija ir noteiktais maksājumus par apdrošināšanas pakalpojumu.

Kas netiek apdrošināts, iegādājoties auto apdrošināšanu?

Transportlīdzekļa detaļas un aprīkojumu, ko nav uzstādījusi tā rūpnīca izgatavotāja, ja tas nav norādīts apdrošināšanas pieteikumā vai polisē, transportlīdzekļa bojājumus, kas rodas to nolietojuma rezultātā, transportlīdzekļa piesavināšanos, ja transportlīdzekļa tiesīgais lietotājs to neatgriež transportlīdzekļa īpašniekam.

Pilnīga informācija par produktu ir norādīta apdrošināšanas noteikumos un līgumā (polisē)!

Kā tiek noteikta auto apdrošināšanas prēmijas vērtība?

Automašīnas apdrošināšanas gadījumā polises cena tiek noteikta pēc transportlīdzekļa markas, modeļa, izlaiduma gada, vērtības, apdrošinājuma summas, īpašnieka vecuma un KASKO zaudējumu vēstures, bonus-malus klases un pašriska apjoma, polises darbības teritorijas, remonta vietas.

Kad ir spēkā un kad beidzas auto apdrošināšana?

Apdrošināšana ir spēka no apdrošināšanas līgumā norādītā termiņa sākuma, ja ir samaksāta apdrošināšanas prēmija saskaņā ar līguma kārtību, norādīto termiņu un apmēru. Savukārt pēc apdrošināšanas perioda termiņa beigām vai brīdī, kad tiek pārtraukts apdrošināšanas līgums, apdrošināšana vairs nav spēkā.

Kad un kā jāveic samaksa par auto apdrošināšanu?

Samaksu par auto apdrošināšanas līgumu veic SIA ‘’Aizdevums.lv’’ saskaņā ar apdrošināšanas līgumā norādīto apmēru un termiņu.

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par Aizdevums.lv aktualitātēm!

Aizdevums.lv piedāvā patēriņa kredītu no 300€ līdz 15 000€ ar atmaksas termiņu no 6 līdz 84 mēnešiem.
Reprezentatīvais piemērs: Aizdevuma summa 1500 EUR, atmaksas termiņš 24 mēneši. Komisijas maksa par līguma noformēšanu 75.00 EUR. Fiksētā aizņēmuma likme 12.72% gadā (1.06% mēnesī). Kopējā atmaksas summa 1827.36 EUR. Ikmēneša apkalpošanas maksa 1.90 EUR. Ikmēneša maksājums 76.15 EUR. GPL 21.61%.