Apdrošināšana

Sper soli pretī savai drošībai!

Apdrošināšana ir ieguldījums drošākai un mierīgākai dzīvei Tev un tavai ģimenei. Tās galvenais mērķis ir nodrošināt finansiālu drošību negaidītās situācijās, kad var rasties lieli finansiāli apgrūtinājumi – dabas stihijas radītu bojājumu, nelūgtu ciemiņu, auto avārijas vai citos negaidītos gadījumos.

Aizdevums.lv sadarbībā ar apdrošinātāju ERGO piedāvā saviem klientiem divu veidu apdrošināšanas:

 

Pieteikties apdrošināšanai vai uzzināt vairāk par pakalpojumu var, zvanot uz 1858 vai rakstot uz aizdevums@aizdevums.lv.
Piedāvājums sagatavots sadarbībā ar apdrošinātāju ERGO.

Aizdevums.lv klientu apkalpošanas konsultants atbild uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem par kredītiem un to noformēšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi  

Kas ir apdrošināšana?

Apdrošināšana ir maksas pakalpojums, kas nodrošina finansiālu atlīdzību par neprognozējamiem gadījumiem. Finansiālo atlīdzību nodrošina apdrošinātājs uz apdrošināšanas līguma pamata, ko noslēdz ar apdrošināto personu, kurai par šo pakalpojumu jāveic maksājums.

Kas ir apdrošināšanas polise?

Apdrošināšanas polise ir dokuments, kas apliecina noslēgto apdrošināšanas līgumu starp apdrošinātāju un apdrošināto. Polise ietver arī apdrošināšanas līguma noteikumus un visus šī līguma grozījumus un papildinājumus, kuri veikti līguma darbības laikā.

Kad un kā jāveic samaksa par apdrošināšanu?

Samaksu par apdrošināšanas līgumu veic SIA ‘’Aizdevums.lv’’ saskaņā ar apdrošināšanas līgumā norādīto apmēru un termiņu.

Kad sākas un beidzas apdrošināšana?

Apdrošināšana ir spēka no apdrošināšanas līgumā norādītā termiņa sākuma, ja ir samaksāta apdrošināšanas prēmija saskaņā ar līguma kārtību, norādīto termiņu un apmēru. Apdrošināšana beidzas pēc apdrošināšanas perioda termiņa beigām vai brīdī, kad tiek pārtraukts apdrošināšanas līgums.

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par Aizdevums.lv aktualitātēm!

Aizdevums.lv piedāvā patēriņa kredītu no 300€ līdz 15 000€ ar atmaksas termiņu no 6 līdz 84 mēnešiem.
Reprezentatīvais piemērs: Aizdevuma summa 1500 EUR, atmaksas termiņš 24 mēneši. Komisijas maksa par līguma noformēšanu 75.00 EUR. Fiksētā aizņēmuma likme 12.72% gadā (1.06% mēnesī). Kopējā atmaksas summa 1827.36 EUR. Ikmēneša apkalpošanas maksa 1.90 EUR. Ikmēneša maksājums 76.15 EUR. GPL 21.61%.