• Auto kredīts

    Bez pirmās iemaksas,
    bez ķīlas, pieteikšanās online!

  • Auto kredīts

    Bez pirmās iemaksas,
    bez ķīlas, pieteikšanās online!

Aizdevuma summa
1000 €
25000 €
Atmaksas termiņš
mēn.
12 mēn.
84 mēn.
mēn.
Ikmēneša maksājums:
Šādai aizdevuma summai izvēlētais atmaksas termiņš nav pieejams

Auto aizdevums pieejams arī saimnieciskās darbības veicējiem!

Auto kredīta kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi. Tie sniedz priekšstatu par iespējamo ikmēneša maksājumu summu. Personalizēta piedāvājuma saņemšanai nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu.

Piesakies

Aizpildi e-pieteikumu, piesakies klientu nodaļā vai zvani 1858.

Paraksti

Paraksti līgumu  klientu nodaļā vai attālināti.

Pārskaitām

45 dienu laikā iegādājies savu sapņu auto un reģistrē auto uz sava vārda.

Reģistrē

15 dienu laikā nosūti tehniskās pases kopiju uz auto@aizdevums.lv.

Saņem tik,
cik aizņemies!

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi.
Tie sniedz priekšstatu par iespējamo
ikmēneša maksājumu summu.
Personalizēta piedāvājuma saņemšanai
nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu.

1858

Lai saņemtu individuālu piedāvājumu,
piesakies internetā vai pa tālruni.

Reprezentatīvais piemērs

Aizdevuma summa [amount] EUR, atmaksas termiņš [term].

Komisijas maksa par līguma noformēšanu [commission_fee] EUR.

Fiksētā aizņēmuma likme [monthly_rate_x12] gadā ([monthly_rate] mēnesī).

Kopējā atmaksas summa [total_payment] EUR.

Ikmēneša apkalpošanas maksa [servicing_fee] EUR.

Ikmēneša maksājums [monthly_payment] EUR.

GPL [gpl].

Par auto kredītu

Auto kredīts ir ērts un ātrs risinājums, kas dod iespēju iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus transportlīdzekļa iegādei. Saņemot kredītu auto iegādei, klients var brīvi iegādāties savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošu transportlīdzekli – automašīnu, motociklu, mikroautobusu, dzīvojamo vagonu vai citu ikdienai vai darbam piemērotu transportlīdzekli. Viens no galvenajiem nosacījumiem ir, lai izvēlēto auto iespējams piereģistrēt CSDD. Tāpat Aizdevums.lv finanšu pakalpojums – aizdevums auto iegādei – paredz, ka, iegādājoties transportlīdzekli, tas tiek reģistrēts uz klienta vārda.

Prasības auto kredīta iegūšanai

Aizdevums.lv kredītam auto iegādei var pieteikties klienti, kuri sasnieguši 20 gadu vecumu un spēj uzrādīt oficiālus un regulārus ienākumus. Tiek izvērtēti klienta esošie ienākumi un spēja aizdevumu atmaksāt, kā arī kredītvēsture un citas esošās kredītsaistības. Pēc rūpīgas izvērtēšanas klientiem ir iespēja saņemt auto kredītu bez pirmās iemaksas apmērā no 1000 līdz pat 25 000 eiro ar atmaksas termiņu no 12 mēnešiem līdz 7 gadiem. Auto kredīta apmērs Aptuveno aizdevuma summu iespējams aprēķināt, izmantojot Aizdevums.lv auto kredīta kalkulatoru. Norādot nepieciešamo aizdevuma summu auto iegādei, klients var iepazīties ar iespējamo atmaksas termiņu un ikmēneša maksājuma apmēru. Izvēloties transportlīdzekli, auto iegādes summa nevar būt acīmredzami mazāka par auto aizdevuma apmēru.

Auto iegādes nosacījumi

Pēc auto kredīta saņemšanas savā bankas kontā klientam 45 dienu laikā jāveic transportlīdzekļa iegāde. Savukārt, pēc auto iegādes 15 dienu laikā tas jāreģistrē uz sava vārda un transportlīdzekļa tehniskās pases kopija jāiesniedz Aizdevums.lv. Svarīgi atcerēties, ka līguma darbības laikā aizņēmējs bez Aizdevums.lv rakstiska saskaņojuma nedrīkst veikt darbības, kas maina transportlīdzekļa piederību.

Auto kredīta un auto līzinga atšķirības

Viena no galvenajām auto kredīta un līzinga atšķirībām ir tā, ka, izvēloties aizdevumu auto iegādei, transportlīdzeklis tiek reģistrēts nevis un aizdevēja, bet gan klienta vārda. Turklāt, auto kredīts neparedz dažādas prasības attiecībā uz transportlīdzekļa vecumu vai cenu un klienta līdzmaksājumu, kā tas ir auto līzinga gadījumā.


Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir auto līzings un kā tas atšķiras no auto kredīta?

Galvenā atšķirība starp auto kredītu un auto līzingu ir tā, ka, izvēloties auto kredītu, transportlīdzeklis netiks reģistrēts uz aizdevēja vārda. Aizdevums.lv piedāvā auto kredītu - mašīna tiks reģistrēta uz aizņēmēja vārda.

Vai Aizdevums.lv auto kredīts ir pieejams no 18 gadu vecuma?

Kredīts auto iegādei ir pieejams personai, kura ir sasniegusi 20 gadu vecumu.

Vai iegādātais auto kredītā būs reģistrēts uz mana vai SIA Aizdevums.lv vārda? Vai tas būs uzlikta ķīla?

Pēc transportlīdzekļa iegādes Jums tas jāreģistrē uz sava vārda. Ķīla netiek uzlikta, bet auto kredīta līguma darbības laikā bez rakstiskas saskaņošanas ar SIA Aizdevums.lv Jūs neesat tiesīgs(-a) iegādāto transportlīdzekli atsavināt, dāvināt, apgrūtināt ar lietu tiesībām un veikt citas darbības, kas jebkādā veidā maina transportlīdzekļa piederību vai rada kādai trešajai personai tiesības uz šo transportlīdzekli.

Vai varu automašīnu pārdot, kamēr kredīts auto iegādei (aizdevuma līgums) vēl nav izmaksāts?

Līguma darbības laikā bez rakstiskas saskaņošanas ar SIA Aizdevums.lv Jūs neesat tiesīgs(-a) iegādāto transporta līdzekli atsavināt vai pārdot. Jums jāraksta iesniegums, tajā izklāstot savu lūgumu un tā iemeslus. SIA Aizdevums.lv to izvērtēs un sniegs Jums atbildi. Katrs gadījums tiek vērtēts individuāli.

Vai man jāiesniedz auto pirkuma līgums, lai redzat par kādu summu auto iegādājos?

Nē, pirkumu apliecinoši dokumenti SIA Aizdevums.lv nav jāiesniedz. Transportlīdzeklis jāiegādājas par vērtību, kura nav acīmredzami zemāka par aizdevuma summu un jāiesniedz SIA Aizdevums.lv iegādātā transportlīdzekļa tehniskās pases kopija.

Uz kādu e-pastu jāsūta tehniskās pases kopija?

Uz e-pastu auto@aizdevums.lv, lūdzam norādīt noslēgtā aizdevuma līguma numuru.

Vai auto kredīts ir bez pirmās iemaksas?

Pirmā iemaksa auto kredīta saņemšanai nav nepieciešama.

Kāda ir maksimālā auto kredīta summa, ko var aizņemties automašīnas iegādei?

Maksimāla aizdevuma summa ir 25 000 EUR.

Vai automašīna jāiegādājas uzreiz pēc līguma parakstīšanas?

Transportlīdzekli Jūs varat iegadāties 45 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas un 15 dienu laikā to reģistrēt savā īpašumā.

Vai varu izmaksāt auto kredītu ātrāk?

Jā, auto kredītu var izmaksāt ātrāk. Izmaksājot aizdevuma līgumu pirms noteiktā termiņa, nebūs jāmaksā aizdevuma procenti un apkalpošanas maksa par neizmantotajiem mēnešiem.

Cik ātri auto kredīts tiek saņemts uz norādīto maksājumu kontu pēc pieteikuma apstiprināšanas?

Auto kredīts tiek pārskaitīts uz aizņēmēja bankas kontu pieteikuma apstiprināšanas dienā.

Kas var pieteikties auto kredītam?

Aizņēmējam ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar oficiāliem, pierādāmiem un regulāriem ienākumiem, kā arī darba stāžam pēdējā darba vietā nedrīkst būt mazākam par 3 mēnešiem. Kredītu var saņemt arī pensijas vecumu sasniegušas personas.

Noskaidro iespējas!

Uzzini sava iespējamā aizdevuma ikmēneša maksājuma apmēru. Pirms aizdevuma piešķiršanas tiks izvērtēta Tava kredītspēja.
Vēl pieejams mēnesī: