Nekustamā īpašuma apdrošināšana

Apdrošināšanas objekts ir nekustamais īpašums. Nekustamā īpašuma apdrošināšanas piedāvājumā ietilpst atlīdzība par zaudējumiem, kas radušies ugunsnelaimes, atsevišķas dabas stihijas radīto bojājumu, ūdensvada, kanalizācijas vai apkures sistēmu avārijas radīto zaudējumu, zādzības, vandālisma seku un citos gadījumos

Plašāka informācija par nekustamā īpašuma apdrošināšanu atrodama šeit.

Pieteikties apdrošināšanai vai uzzināt vairāk par pakalpojumu var, zvanot uz 1858 vai rakstot uz aizdevums@aizdevums.lv.
Piedāvājums sagatavots sadarbībā ar apdrošinātāju ERGO

Aizdevums.lv klientu apkalpošanas konsultants atbild uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem par kredītiem un to noformēšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi  

Kas ir nekustamā īpašuma apdrošināšana?

Nekustamā īpašuma apdrošināšana ir brīvprātīgs apdrošināšanas veids, kas sedz īpašumam radītos bojājumus pie dažādām nelaimēm, piemēram, ugunsgrēka gadījumā.

Kas ir īpašuma apdrošināšanas prēmija?

Īpašuma apdrošināšanas prēmija ir noteiktais maksājumus par apdrošināšanas pakalpojumu.

Kas netiek apdrošināts, iegādājoties nekustamā īpašuma apdrošināšanu?

Nekustamie īpašumi, kas netiek pastāvīgi apdzīvoti, remonta vai būvniecības darbu laikā, kuru veikšanai, saskaņā ar LR normatīvo aktu prasībām nepieciešama saskaņošana būvvaldē. Īpašumi, kas atrodas avārijas stāvoklī, kuru ārsienas ir koka, ilgtermiņa, pakāpenisku procesu radīti zaudējumi, lietus, krusas, sniega vai citu nokrišņu iekļūšana nekustamajā īpašumā caur jumtiem, logiem, sienām, pamatiem, plaisām un šuvēm konstrukcijās.

Pilnīga informācija par produktu ir norādīta apdrošināšanas noteikumos un līgumā (polisē)!

Kā tiek noteikta īpašuma apdrošināšanas prēmijas vērtība?

Apdrošināšanas gadījumā polises cena tiek noteikta pēc nekustamā īpašuma apdrošinājuma summas un izvēlētā polises veida, pašriska apmēra un apdrošināšanas perioda.

Kā es varu pieteikties nekustamā īpašuma apdrošināšanai?

Pieteikties nekustamā īpašuma apdrošināšanas pakalpojumam var, zvanot uz 1858 vai rakstot uz aizdevums@aizdevums.lv.

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par Aizdevums.lv aktualitātēm!

Aizdevums.lv piedāvā patēriņa kredītu no 300€ līdz 15 000€ ar atmaksas termiņu no 6 līdz 84 mēnešiem.
Reprezentatīvais piemērs: Aizdevuma summa 1500 EUR, atmaksas termiņš 24 mēneši. Komisijas maksa par līguma noformēšanu 75.00 EUR. Fiksētā aizņēmuma likme 12.72% gadā (1.06% mēnesī). Kopējā atmaksas summa 1827.36 EUR. Ikmēneša apkalpošanas maksa 1.90 EUR. Ikmēneša maksājums 76.15 EUR. GPL 21.61%.