Uzņēmums

Aizdevums.lv pamatdarbības veids ir patēriņa aizdevumu izsniegšana fiziskām un juridiskām personām, izmantojot sadarbības partneru tirdzniecības vietas, kā arī paša uzņēmuma filiāles. Mūsu mērķis ir sekmēt iespēju labām pārmaiņām plašam cilvēku lokam.

Uzņēmums tika izveidots 1999. gadā ar sākotnējo nosaukumu Nelss Līzings un darbojās Nelss grupas ietvaros. Sākotnējais uzņēmuma  darbības mērķis bija piedāvāt preču kreditēšanas iespēju būvmateriālu veikalu klientiem. Uzņēmumam attīstoties un noskaidrojot klientu vajadzības, tika paplašināts sadarbības partneru loks un ieviesti tādi produkti kā Naudas kredīts un Auto kredīts bez ķīlas.

2009. gada aprīlī Nelss Līzings mainīja nosaukumu uz Aizdevums.lv. Nosaukuma maiņa bija turpinājums darījumam, kurā 2008. gada jūlijā zviedru uzņēmums Marginalen AB iegādājās uzņēmumu Nelss Līzings. Par Aizdevums.lv jauno īpašnieku kļuva zviedru uzņēmums Marginalen AB.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, pamatojoties uz 2016. gada 3. oktobrī pieņemto lēmumu Nr. NK-2016-031, izsniedza licenci Aizdevums.lv patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Izsniegtā licence ir beztermiņa.  Licenci varat aplūkot šeit.

Mūsu rekvizītus meklē sadaļā Kontakti (lapas apakšā).

Par karjeras iespējām uzņēmumā "Aizdevums.lv" uzzini vairāk šeit.