Apdrošināšana

Aizdevums.lv piedāvā apdrošināšanu sadarbībā ar ERGO.

Sper soli pretī savai drošībai!

Apdrošināšana ir ieguldījums drošākai un mierīgākai dzīvei Tev un tavai ģimenei. Tās galvenais mērķis ir nodrošināt finansiālu drošību negaidītās situācijās, kad var rasties lieli finansiāli apgrūtinājumi – dabas stihijas radītu bojājumu, nelūgtu ciemiņu, auto avārijas vai citos negaidītos gadījumos.

Aizdevums.lv sadarbībā ar apdrošinātāju ERGO piedāvā saviem klientiem divu veidu apdrošināšanas – auto un dzīvokļa apdrošināšanu.

Ienāc un uzzini vairāk:

Auto apdrošināšana

Dzīvokļa apdrošināšana

 

Pieteikties apdrošināšanai vai uzzināt vairāk par pakalpojumu var, zvanot uz 1858 vai rakstot uz aizdevums@aizdevums.lv.
 

Piedāvājums sagatavots sadarbībā ar apdrošinātāju  Aizdevums.lv sadarbība ar apdrošinātāju ERGO.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir apdrošināšana?

Apdrošināšana ir maksas pakalpojums, kas nodrošina finansiālu atlīdzību par neprognozējamiem gadījumiem. Finansiālo atlīdzību nodrošina apdrošinātājs uz apdrošināšanas līguma pamata, ko noslēdz ar apdrošināto personu, kurai par šo pakalpojumu jāveic maksājums.

Kas ir apdrošināšanas polise?

Apdrošināšanas polise ir dokuments, kas apliecina noslēgto apdrošināšanas līgumu starp apdrošinātāju un apdrošināto. Polise ietver arī apdrošināšanas līguma noteikumus un visus šī līguma grozījumus un papildinājumus, kuri veikti līguma darbības laikā.

Kas ir apdrošināšanas prēmija?

Apdrošināšanas prēmija ir noteiktais maksājumus par apdrošināšanas pakalpojumu.

Kā es varu pieteikties apdrošināšanai?

Pieteikties apdrošināšanas pakalpojumam var, zvanot uz 1858 vai rakstot uz aizdevums@aizdevums.lv.

Kad un kā jāveic samaksa par apdrošināšanu?

Samaksu par apdrošināšanas līgumu veic SIA ‘’Aizdevums.lv’’ saskaņā ar apdrošināšanas līgumā norādīto apmēru un termiņu.

Kad sākas un beidzas apdrošināšana?

Apdrošināšana ir spēka no apdrošināšanas līgumā norādītā termiņa sākuma, ja ir samaksāta apdrošināšanas prēmija saskaņā ar līguma kārtību, norādīto termiņu un apmēru. Apdrošināšana beidzas pēc apdrošināšanas perioda termiņa beigām vai brīdī, kad tiek pārtraukts apdrošināšanas līgums.

Kā es varu atcelt apdrošināšanas līgumu?

Apdrošināšanas līgumu var izbeigt pirms termiņa, iesniedzot rakstisku pieteikumu SIA ’’Aizdevums.lv’’. Zvani uz 1858, lai uzzinātu vairāk.