Aizdevums.lv finanšu padomi

Pāris aplūko plašo kredītu veidu piedāvājumu.
21.01.2021
Mūsdienās naudas aizņemšanās iespējas ir patiešām daudzveidīgas – tik daudzveidīgas, ka plašajā piedāvājumu klāstā ir iespējams viegli apjukt. Lai Tev būtu ērtāk un vieglāk orientēties daudzveidīgajā aizdevumu klāstā, Aizdevums.lv sniegs plašu izklāstu par kredītiem un to iespējām.
Iegādātās automašīnas riepa bez bojājumiem.
08.04.2020
Katru gadu Latvijas auto ceļi kūst līdz ar pirmajiem atkušņiem, un pārsista riepa kļūst par vienu no biežākajām problēmām gandrīz ikkatra braucēja ikdienā. Vēlamies sniegt nelielus padomus par to, kā pasargāt sevi no auto bojājumiem, ko rada bedres. 
Pāris priecājas par lietotas automašīnas iegādi.
20.12.2019
Domā par jauna lietota vai mazlietota auto iegādi un vēlies uzzināt, kuras automašīnas Latvijas pircēju vidū ir atzītākās? Vai, gluži pretēji – plāno pārdot savu auto un vēlies saprast, cik pieprasīts tas būs tieši šobrīd? Tad noteikti noderēs mūsu apkopojums ar šī gada populārāko lietoto auto, kā arī atzītākajām tendencēm lietotu automašīnu tirdzniecībā.
Sieviete taisa vaļā durvis auto kredītā paņemtajai automašīnai.
09.10.2019
Iegādājoties automašīnu, pircējiem ir iespēja izvēlēties finansēt automašīnas iegādi ar auto kredītu vai auto līzingu. Izlasi un uzzini, kādas ir tavas iespējas jaunas automašīnas iegādei!
Mazlietotu automašīnu placis, kurā atrodas dažādas krāsas mašīnas.
23.08.2019
SIA “LUKS TALSI” darbojas auto tirgū no 1995. gada un ir viens no lielākajiem lietotu auto tirgotājiem Latvijā ar plašu izvēli katra gaumei un iespējām.
Lietotas automašīnas, kas izskatās kā jauna, iegāde.
15.08.2019
Atcerēsimies daudzos stāstus par atgadījumiem, ko piedzīvojuši lietotu automobiļu pircēji kā, piemēram, kad automobilis izjūk nākamajā dienā pēc atbraukšanas no tirgus, bet bijušais īpašnieks pazūd kā ūdenī iekritis...
Pircējs paraksta dokumentus par automašīnas iegādi.
09.08.2019
Lietota auto iegāde ir process, kam jāatvēl laiks, lai atrastu un novērtētu automašīnu, kuru vēlaties iegādāties.Iepazīsties ar mūsu sagatavoto ceļvedi lietota auto iegādei un uzzini, kas jāzina pērkot lietotu auto!