Aizdevums.lv finanšu padomi

Auto sagatavošana ziemas sezonai
Straujiem soļiem tuvojas gada aukstā sezona, tāpēc ir vērts par savu automašīnu parūpēties jau tagad. Lai arī ziemā ar savu automašīnu Tu varētu pārvietoties droši un ērti, ir svarīgi pirms aukstās sezonas veikt auto apkopi. Tāpēc šajā Aizdevums.lv blogā rakstā esam apkopojuši svarīgākos pirms ziemas sezonas veicamos auto apkopes uzdevumus.
Darba auto apkope – kas jāņem vērā lietotājam?
Lai Tavs darba auto vienmēr izskatītos un darbotos nevainojami, ir būtiski par to rūpēties un savlaicīgi veikt visus nepieciešamos apkopes darbus. Tas ir svarīgi ne tikai tāpēc, lai auto, kas reprezentē uzņēmumu, atstātu vislabāko iespaidu, bet arī tāpēc, lai auto uzturēšanas izmaksas būtu optimālas, jo ir taču zināms, ka mazas ķibeles, kas tiek ignorētas, ātri vien noved pie lielākām problēmām. Un tas attiecīgi arī noved pie lielākiem izdevumiem.
Salīdzinām elektroauto ar iekšdedzes auto – plusi un mīnusi
Elektroautomašīnu piedāvājums un arī pieprasījums strauji pieaug. Tās uz ielām redzam arvien vairāk. Tāpēc aktuāls ir jautājums par šo automašīnu priekšrocībām, salīdzinot ar iekšdzedzes dzinēja automašīnām. Kādos gadījumos elektroauto ir laba izvēle? Un kad tomēr labāk palikt pie jau labi pazīstamajām ar benzīnu, dīzeļdegvielu vai gāzi darbināmajām automašīnām?
Elektroauto – īsumā par svarīgāko
Elektroauto jau krietnu laiku ir pieteikuši nopietnu konkurenci iekšdedzes dzinēja automašīnām un aizņem arvien lielāku daļu no satiksmē esošajiem transportlīdzekļiem. Interese par elektroautomašīnām augusi ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem, kuri, atjaunojot vai izveidojot savu autoparku, bieži izvēlas tieši elektroautomašīnas.
Auto remonts
Ja vien neesi tikko no auto salona izbraukta auto īpašnieks, tad noteikti zini, ko nozīmē auto remonts un to, kādus ieguldījumus tas prasa. Regulāras apkopes un remontdarbi nepieciešami ikvienai automašīnai – gan diezgan jaunai, gan lietotai. Kas jāzina par auto remontu? Vai ir droši to veikt paša spēkiem? Vai labāk darbus uzticēt servisa speciālistiem?
5 padomi, kas jāņem vērā, iegādājoties mazlietotu auto
Lietotas automašīnas ir vienas no pieprasītākajām, jo tām ir pieejamas cenas, kā arī tirgū ir tiešām plaša modeļu izvēle katrai gaumei. Tomēr lietota auto iegāde ir diezgan komplicēts process, jo jāpadomā par daudziem aspektiem, lai pirkums galu galā tiešām būtu veiksmīgs. 
Ko darīt, lai ziemā auto darbotos ideāli?
Personīgā automašīna ziemas apstākļos ir patīkams komforts, bet tieši ziemā auto arī var sagādāt vairāk problēmu. Ko darīt, lai ziemā auto darbotos ideāli un nesagādātu liekas galvassāpes? Ir jāveic sezonālā auto apkope un savlaicīgi jāparūpējas par visiem galvenajiem auto mezgliem.
Padomi lietota auto iegādei
Kam pievērst uzmanību, iegādājoties lietotu auto, lai pirkums būtu veiksmīgs? Aizdevums.lv ir apkopojis dažus jau zināmus, varbūt piemirstus un kādam topošajam auto īpašniekam noderīgus padomus par lietota auto iegādi.
Padomi, kā izvēlēties mazlietotu auto ģimenei!
Ģimenes auto izvēle ir atbildīgs darbs, jo jaunajam papildinājumam ir jāatbilst katra ģimenes locekļa vēlmēm un vajadzībām. Aizdevums.lv ir apkopojis vairākus noderīgus padomus, kas palīdzēs vieglāk un ātrāk atrast jūsu ģimenei atbilstošāko auto.