Aizdevums.lv finanšu padomi

Padomi, kā izvēlēties mazlietotu auto ģimenei!
Ģimenes auto izvēle ir atbildīgs darbs, jo jaunajam papildinājumam ir jāatbilst katra ģimenes locekļa vēlmēm un vajadzībām. Aizdevums.lv ir apkopojis vairākus noderīgus padomus, kas palīdzēs vieglāk un ātrāk atrast jūsu ģimenei atbilstošāko auto.
Kādi ir kredītu veidi un kas jāzina pirms aizņemties naudu?
Mūsdienās naudas aizņemšanās iespējas ir patiešām daudzveidīgas – tik daudzveidīgas, ka plašajā piedāvājumu klāstā ir iespējams viegli apjukt. Lai Tev būtu ērtāk un vieglāk orientēties daudzveidīgajā aizdevumu klāstā, Aizdevums.lv sniegs plašu izklāstu par kredītiem un to iespējām.
Jau atkal pārsista riepa bedrē! Kā izvairīties no auto bojājumiem?
Katru gadu Latvijas auto ceļi kūst līdz ar pirmajiem atkušņiem, un pārsista riepa kļūst par vienu no biežākajām problēmām gandrīz ikkatra braucēja ikdienā. Vēlamies sniegt nelielus padomus par to, kā pasargāt sevi no auto bojājumiem, ko rada bedres. 
Populārākās lietotās automašīnas Latvijā 2019. gadā
Domā par jauna lietota vai mazlietota auto iegādi un vēlies uzzināt, kuras automašīnas Latvijas pircēju vidū ir atzītākās? Vai, gluži pretēji – plāno pārdot savu auto un vēlies saprast, cik pieprasīts tas būs tieši šobrīd? Tad noteikti noderēs mūsu apkopojums ar šī gada populārāko lietoto auto, kā arī atzītākajām tendencēm lietotu automašīnu tirdzniecībā.
Auto kredīts vai auto līzings – kādas ir galvenās atšķirības un priekšrocības?
Iegādājoties automašīnu, pircējiem ir iespēja izvēlēties finansēt automašīnas iegādi ar auto kredītu vai auto līzingu. Izlasi un uzzini, kādas ir tavas iespējas jaunas automašīnas iegādei!
Lietotu auto tirdzniecība: kas jāzina, veicot pirkumu?
Atcerēsimies daudzos stāstus par atgadījumiem, ko piedzīvojuši lietotu automobiļu pircēji kā, piemēram, kad automobilis izjūk nākamajā dienā pēc atbraukšanas no tirgus, bet bijušais īpašnieks pazūd kā ūdenī iekritis...
Lietota auto iegāde - kā pirkt lietotu auto?
Lietota auto iegāde ir process, kam jāatvēl laiks, lai atrastu un novērtētu automašīnu, kuru vēlaties iegādāties.Iepazīsties ar mūsu sagatavoto ceļvedi lietota auto iegādei un uzzini, kas jāzina pērkot lietotu auto!
SIA "LUKS TALSI" - 19 gadu pieredze Latvijas tirgū!
SIA “LUKS TALSI” darbojas auto tirgū no 1995. gada un ir viens no lielākajiem lietotu auto tirgotājiem Latvijā ar plašu izvēli katra gaumei un iespējām.