Aizdevums.lv finanšu padomi

10 lietas, kas noteikti jāpaspēj izdarīt šajā vasarā
Lai šo vasaru Tu piepildītu ar jaukiem mirkļiem un patīkamām atmiņām, tās beigās atskatoties uz bagātīgo veikumu un piedzīvoto, Aizdevums.lv ir apkopojis vairākas lietas, kuras šajā vasarā ir vērts paspēt izdarīt.
Kādu telefonu labāk izvēlēties 2023. gadā?
Kādu mobilo telefonu izvēlēties? Ar ko sākt savus meklējumus? Kad ir tik daudz variantu, diez gan sarežģīti un laikietilpīgi izvēlēties, kurš mobilais telefons būs vispiemērotākais tieši Tev. Šajā jautājumā svarīgi ņemt vērā dzīvesveidu, ieradumus, ikdienā izmantojamās funkcijas un budžetu.
TOP 5 populārākie ceļojuma galamērķi 2023
Vai tā būtu laiskošanās zeltainā liedagā vai neskartā daba un kalni. Izrauties tikai uz nedēļas nogali vai tālākiem pasaules nostūriem. Ja jūti šīs slāpes pēc saules un ceļojumiem divatā, ieskaties mūsu Eiropas populārāko ceļojumu galamērķu sarakstā.
Miegs – labas veselības un pašsajūtas pamats
Rūpējoties par Tavu labsajūtu un veselību, Aizdevums.lv sadarbībā ar matraču, gultu un guļamistabas piederumu uzņēmumu LONAS ir apkopojis svarīgāko informāciju, kas būtu jāzina par labu un veselīgu miegu.
Veselības pārbaude – labākā investīcija sevī
Veselība ir viens no mūsu lielākajiem dārgumiem, tādēļ ir svarīgi regulāri par to rūpēties un reaģēt, ja veselības stāvoklī manāmas kādas izmaiņas. Viens no veidiem, kā to darīt, ir veikt veselības pārbaudes, turklāt, ne tikai tad, kad pašsajūtā manāmas kādas negatīvas izmaiņas, bet arī tad, ja ar veselību šķietami viss ir kārtībā.
Kā svinēt Valentīndienu?
Rakstā atradīsi idejas, kas palīdzēs sagatavot Valentīndienas dāvanas sievietei un vīrietim, kā arī iedvesmos Tevi baudīt šos svētkus pat tad, ja jautājums – ko darīt Valentīndienā – Tev joprojām rada bažas un satraukumu.
4 mīti par matu transplantāciju
Lai arī mūsdienās matu transplantācijas procedūra kļūst arvien populārāka, joprojām pastāv dažādi mīti, kas, iespējams, daļu cilvēku attur no tās veikšanas. Tādēļ, lai tos kliedētu, Aizdevums.lv sadarbībā ar matu transplantācijas ekspertu, ir apkopojis atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem par matu transplantācijas procedūru.
Pastaigu iespējas pa Latviju ziemas periodā
Došanās pastaigās ir lielisks veids kā gūt jaunu enerģijas devu, pabūt svaigā gaisā un izrauties no ikdienas rutīnas. Un, lai arī varētu šķist, ka vislabākais laiks garākām pastaigām ir kāds no siltajiem gada mēnešiem, arī ziemā Latvijas daba spēj mūs pārsteigt ar elpu aizraujošiem un balti sniegotiem skatiem.
Kas ir dzīvības apdrošināšana un kāpēc to ir vēlams iegādāties?
Negadījumi un dažādas krīzes situācijas visbiežāk ir galvenais iniciators, kas liek aizdomāties par to, vai un kā esam sevi finansiāli nodrošinājuši nebaltām dienām. Viens no veidiem, kā šādās situācijās parūpēties gan par sevi, gan saviem tuviniekiem, ir dzīvības apdrošināšana. Vairāk par to, kas tad īsti ir dzīvības apdrošināšana un kāpēc to ir svarīgi iegādāties, lasi tālāk šajā rakstā.