Aizdevums.lv finanšu padomi

Pastaigu iespējas pa Latviju ziemas periodā
Došanās pastaigās ir lielisks veids kā gūt jaunu enerģijas devu, pabūt svaigā gaisā un izrauties no ikdienas rutīnas. Un, lai arī varētu šķist, ka vislabākais laiks garākām pastaigām ir kāds no siltajiem gada mēnešiem, arī ziemā Latvijas daba spēj mūs pārsteigt ar elpu aizraujošiem un balti sniegotiem skatiem.
Kā veiksmīgi plānot savu budžetu?
Laikā, kad būtiski izjūtams patēriņa cenu pieaugums, budžeta plānošana ir īpaši svarīga. Lai saprastu, kur un cik savu naudas līdzekļu ir iespējams atvēlēt, kā arī šo finansiāli grūto laiku pārvarētu pēc iespējas veiksmīgāk, vērts pievērsties budžeta plānošanai.
Kas ir dzīvības apdrošināšana un kāpēc to ir vēlams iegādāties?
Negadījumi un dažādas krīzes situācijas visbiežāk ir galvenais iniciators, kas liek aizdomāties par to, vai un kā esam sevi finansiāli nodrošinājuši nebaltām dienām. Viens no veidiem, kā šādās situācijās parūpēties gan par sevi, gan saviem tuviniekiem, ir dzīvības apdrošināšana. Vairāk par to, kas tad īsti ir dzīvības apdrošināšana un kāpēc to ir svarīgi iegādāties, lasi tālāk šajā rakstā.
Kā uzturēt sevi formā, ja ir sēdošs darbs?
Tā kā viena no šī brīža aktualitātēm, ar ko saskaras ļoti daudzi uzņēmumi un darbinieki, tai skaitā Aizdevums.lv, ir sēdošs darbs, esam nolēmuši izzināt veidus, kā uzlabot darbinieku fizisko labsajūtu, un sadarbībā ar fizioterapeitu Aigaru Cauni apkopojuši informāciju par to, kā darbiniekiem sevi uzturēt formā, ja savu darba dienu nākas pavadīt sēdus.
Matu transplantācija – pieejamāka, nekā šķiet
Kupli un mirdzoši mati ir cilvēka dabīgā rota. Matiem jau izsenis ir liela nozīme vizuālā tēla un pašapziņas veidošanā, tādēļ par tiem jārūpējas pastāvīgi. Ko darīt, ja mati atkāpjas, kļūst plānāki un tos nav iespējams atjaunot ar procedūrām un ārstnieciskiem līdzekļiem? Atbilde var būt matu transplantācija – mūsdienās arvien efektīvāka un pieejamāka manipulācija, kas var atjaunot ne tikai zudušo matu līniju, bet arī pašapziņu.
Kāpēc zaļā enerģija kļūst arvien aktuālāka?
Zaļā enerģija ir būtiska šodienas un nākotnes sastāvdaļa. Tā ir tīrāka alternatīva daudziem mūsdienu enerģijas avotiem un rada ne vien labvēlīgu ietekmi uz vidi, bet arī palīdz optimizēt energoresursu augstās izmaksas, kas radušās ekonomisko un ģeopolitisko notikumu dēļ. Zaļā enerģija ir tālredzīgs un ilgtspējīgs risinājums, kura izmantošana ļauj mums nodrošināt nepieciešamos enerģētiskos resursus, nekaitējot videi un cilvēku veselībai.
Padomi, kā samazināt ikdienas izmaksas
Gaidāmā rudens un ziemas sezona jau straujiem soļiem tuvojas. Ja citus gadus ar prieku gaidījām zeltainās rudens lapas un pirmās sniegpārslas, tad tagad to visu papildina bažas par prognozēto elektrības un komunālo pakalpojumu cenu kāpumu. Lai nākamo sezonu tomēr sagaidītu ar nedaudz mierīgāku sirdi, Aizdevums.lv vēlas dalīties ar dažiem praktiskiem padomiem, kas var palīdzēt samazināt ikdienas izmaksas.
Ko apskatīt zelta rudenī Latvijā?
Rudens mēnešos, sākot ar septembra izskaņu, visa Latvija iekrāsojas košās krāsās. Šos skaistos dabas skatus ir jāredz ikvienam. Kur doties? Ko apskatīt? Aizbraukt uz kādu sev nezināmāku vietu?  Ar šiem jautājumiem bieži vien sākās brīvdienas. Aizdevums.lv ir apkopojis vairākus zelta rudens galamērķus, lasi un uzzini vairāk!
Ventilators vai kondicionieris – kuru labāk izvēlēties?
Siltajā sezonā viens no faktoriem, kas būtiski var pazemināt Tavu ikdienas komforta līmeni, ir sakarsušas telpas. Karstā saule uzturēšanos iekštelpās padara nepatīkamu, tāpēc, lai vasarā tieši iekštelpas būtu tā vieta, kur vari justies patīkami un meklēt glābiņu no svelmes, ir pieejami dažādi telpu atvēsināšanas risinājumi.