Aizdevums.lv finanšu padomi

Ēdienu piegāde - lielisks veids, kā droši iegādāties pārtiku brokastīm, pusdienām un vakariņām.
22.12.2020
Palikšana mājās ir svarīgs nosacījums Covid-19 izplatības novēršanai, tomēr tas var arī radīt grūtības ar ēdienu iegādi. Taču tam ir risinājums – ēdienu piegāde uz mājām. Uzzini par ēdienu piegādes iespējām rakstā!
Ģimene priecājas, jo zina, kur doties brīvdienās.
28.07.2020
Vai Tev jau ir idejas, kur aizbraukt brīvdienās? Brīvdienas ir īstais laiks, lai atslēgtos no darba ikdienas un veltītu laiku ģimenei. Piedāvājam sešus galamērķus, kur doties brīvdienās ar bērniem un izbaudītu interesantākās un skaistākās vietas Latvijā.
Pandēmijas laikā ģimene iegūst jaunas prasmes ar tiešsaistes kursu palīdzību.
27.04.2020
Ienes savā ikdienā vairāk patīkamus, izglītojošus vai fiziski aktīvus brīžus, neizejot no mājām! Rakstā atradīsi dažādus ieteikumus, ko Tu vari darīt attālināti - piemēram, tiešsaistes kursi, apmācības vai online vingrošana. Ienāc un smelies iedvesmas!
Sieviete domā, kur pirkt jaunu portatīvo datoru.
23.04.2020
Datoru svarīgākais uzdevums ir padarīt mūsu ikdienas darbus vieglāk un ērtāk paveicamus. Esi izlēmis pirkt portatīvo datoru, bet vēl aiz vien neesi īsti drošs par to, kādu tieši portatīvo datoru iegādāties? Neuztraucies, mēs sniegsim padomus, norādot svarīgākos raksturlielumus, kas palīdzēs veikt piemērotāko pirkumu!

Darbinieks veic darbu tiešsaistē ar datora palīdzību.
12.12.2019
Pasīvie ienākumi ir lielisks finanšu gūšanas avots, kas ne tikai var palielināt tavus ikmēneša ienākumus, bet arī, iespējams, pat nodrošināt finansiālo neatkarību nākotnē. Iepazīsties ar mūsu apkopotajiem Top 5 pasīvo ienākumu gūšanas avotiem internetā un izvērtē, kā tu vari izmantot interneta sniegtās iespējas savā labā!
Saderināšanās un laulību gredzens ar briljantiem no Gemmi.lv.
03.10.2019
Dārgakmens ir minerāls, iezis vai pārakmeņots materiāls, kurš pēc apstrādes var tikt izmantots kā greznumlieta, tai skaitā — kā juvelierizstrādājums. Galveno dārgakmens vērtību veido tā skaistums, formas un kristāla masas perfekcija — līdz ar to pats svarīgākais dārgakmens vērtības kritērijs ir tā ārējais izskats.
Laulību gredzeni rotā jaunlaulāto pirkstus.
22.08.2019
Tradīcija apmainīties ar gredzeniem ir parādījusies samērā nesen, tai ir tikai daži gadsimti. Bet tas netraucēja mūsu senčiem iezīmēt virkni ticību, kas ir pārtapuši par diezgan aktuāliem, izvēloties kāzu aksesuārus mūsdienās. 

Sieviete pēta savas kājas vēnu mazspējas ārējo simptomu noteikšanai.
12.08.2019
Rūpēm par vēnu veselību nav konkrētas sezonas, tomēr vasarā vēnu problēmas nereti kļūst jūtamākas un arī redzamākas - smaguma sajūta un pietūkums kājās, redzami izteikti, paplašināti asinsvadi. Šīs var būt hroniskas vēnu mazspējas pazīmes, kas rada ne tikai vizuālas, bet arī medicīniskas problēmas
PRĀTA SPĒLES dalībnieku fotogrāfija.
08.08.2019
Kopā ar lieldraugu Aizdevums.lv jau otro gadu PRĀTA SPĒLES aicina ikvienu piedalīties izklaidējoša erudīcijas turnīrā PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS. Tā ir lieliska iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku, iesaistoties diskusijās kopā ar saviem draugiem, kolēģiem vai ģimeni.
Zelta gredzens ar briljantiem un ziliem dārgakmeņiem.
02.08.2019
Vasaras laiks ir sezona, kad lielākā daļa skaistā dzimuma pārstāves dod priekšroku skaistām un izaicinošām drēbēm, mudinot sievietes iegādāties visneparastāko formu un krāsu aksesuārus.