Aizdevums.lv finanšu padomi

Salīdzinām elektroauto ar iekšdedzes auto – plusi un mīnusi
Elektroautomašīnu piedāvājums un arī pieprasījums strauji pieaug. Tās uz ielām redzam arvien vairāk. Tāpēc aktuāls ir jautājums par šo automašīnu priekšrocībām, salīdzinot ar iekšdzedzes dzinēja automašīnām. Kādos gadījumos elektroauto ir laba izvēle? Un kad tomēr labāk palikt pie jau labi pazīstamajām ar benzīnu, dīzeļdegvielu vai gāzi darbināmajām automašīnām?
Mājas siltināšana – galvenie iemesli, kāpēc to darīt?
Māju siltināšana ir risinājums, kas ir daudz izdevīgāks nekā jauna īpašuma iegāde un pārcelšanās uz jaunā projekta ēku, kas jau būvniecības procesā izveidota maksimāli energoefektīva. Māju siltināšana var sniegt būtiskus tehniskos un vizuālos uzlabojumus ikvienai ēkai – gan privātmājai, gan daudzdzīvokļu namam.
Saules paneļi un to priekšrocības
Par saules paneļiem dzirdam jau vairākus gadu desmitus, un arvien vairāk arī Latvijā tādus redzam uz ēku jumtiem un arī uz zemes. Kas ir šīs tehniskās iekārtas, kāds ir to darbības princips un ieguvumi no to izmantošanas? Šajā Aizdevums.lv bloga rakstā esam apkopojuši būtiskāko informāciju par saules paneļiem un to priekšrocībām.
Atjaunojamie energoresursi – kas tie ir un kā izmantojami?
Par atjaunojamiem energoresursiem dzirdam arvien biežāk, bet lielai daļai cilvēku joprojām nav skaidrs, ko šis termins nozīmē, kādi resursi aiz tā slēpjas un kāpēc to izmantošana kļuvusi tik aktuāla tieši šobrīd? Lai viestu lielāku skaidrību un piedāvātu arī Tev, iespējams, uzzināt ko jaunu, šajā Aizdevums.lv bloga rakstā esam apkopojuši būtiskāko informāciju par atjaunojamiem energoresursiem.
Elektroauto – īsumā par svarīgāko
Elektroauto jau krietnu laiku ir pieteikuši nopietnu konkurenci iekšdedzes dzinēja automašīnām un aizņem arvien lielāku daļu no satiksmē esošajiem transportlīdzekļiem. Interese par elektroautomašīnām augusi ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem, kuri, atjaunojot vai izveidojot savu autoparku, bieži izvēlas tieši elektroautomašīnas.
Elektroniskais paraksts ar Smart-ID
Izmantojot Smart-ID, personas var ātri, vienkārši un droši reģistrēties e-pakalpojumiem, parakstīt dokumentus, izmantot internetbanku pakalpojumus, kā arī pats galvenais – identificēt sevi. Arī Aizdevums.lv sniedz iespēju parakstīt līgumu un autentificēties, izmantojot Smart-ID. Aizdevums.lv ir apkopojis būtiskākos punktus par Smart-ID.
Auto remonts
Ja vien neesi tikko no auto salona izbraukta auto īpašnieks, tad noteikti zini, ko nozīmē auto remonts un to, kādus ieguldījumus tas prasa. Regulāras apkopes un remontdarbi nepieciešami ikvienai automašīnai – gan diezgan jaunai, gan lietotai. Kas jāzina par auto remontu? Vai ir droši to veikt paša spēkiem? Vai labāk darbus uzticēt servisa speciālistiem?
Ekoloģiskā pēda
Cik bieži Tu aizdomājies par sava dzīvesveida ietekmi uz apkārtējo vidi? Globālā sasilšana un citas klimata problēmas var šķist nesaprotamas lietas, ar kurām nodarbojas vides institūcijas un valstu valdības, bet patiesībā tas ir kas daudz tuvāks mums katram.
Ko dāvināt Valentīndienā, lai patiesi iepriecinātu mīļoto?
Ko dāvināt mīļotajam cilvēkam Valentīndienā – šis jautājums pirms 14. februāra liek lauzīt galvu miljoniem cilvēku visā pasaulē. Ja arī Tu atzīmē Valentīndienu un vēlies iepriecināt savu otro pusīti ar Valentīndienas dāvanu, lasi vairāk un uzzini dažas idejas un ieteikumus šajā sakarā, kas Tev varētu noderēt.