Aizdevums.lv finanšu padomi

Snovbords – ieteikumi iesācējiem
Iestājoties ziemai, daudzi ziemas sporta entuziasti nespēj vien sagaidīt, kad darbību sāks vietējās kalnu trases. Snovbords ir viens no ziemas sporta veidiem, ko sniegotajās trasēs cilvēki izvēlas izmēģināt, praktizēt un turpina darīt gadu no gada.
Ko darīt, lai ziemā auto darbotos ideāli?
Personīgā automašīna ziemas apstākļos ir patīkams komforts, bet tieši ziemā auto arī var sagādāt vairāk problēmu. Ko darīt, lai ziemā auto darbotos ideāli un nesagādātu liekas galvassāpes? Ir jāveic sezonālā auto apkope un savlaicīgi jāparūpējas par visiem galvenajiem auto mezgliem.
Ieteikumi elektrības rēķina samazināšanai
Ņemot vērā pēdējā laika elektroenerģijas tarifu cenas pieaugumu un jaunāko elektrības rēķinu apmaksas summu, liela daļa ir aizdomājušies par elektrības patēriņa samazināšanu. Bet ko tad varam darīt citādāk, lai samazinātu elektrības rēķinu? Aizdevums.lv ir gatavs Tev sniegt padomus par to, kā samazināt elektrības patēriņu ikdienā!
Galvenie ieguvumi no pārkreditācijas
Pārkreditācija ir viens no finanšu pakalpojumiem, kura pieprasījums pēdējo gadu laika ir strauji pieaudzis. Ja esi izvērtējis, ka tieši šis pakalpojums varēs sakārtot tavu kredītsituāciju un tev ir arī regulāri ienākumi, lai veiktu refinansēšanu, uzzini par priekšrocībām, ko vari iegūt.
Padomi lietota auto iegādei
Kam pievērst uzmanību, iegādājoties lietotu auto, lai pirkums būtu veiksmīgs? Aizdevums.lv ir apkopojis dažus jau zināmus, varbūt piemirstus un kādam topošajam auto īpašniekam noderīgus padomus par lietota auto iegādi.
Kā plānot un aprēķināt mājokļa remonta izmaksas?

Mājokļa remonts un labiekārtošana ir mērķi, kuri visbiežāk tiek īstenoti ar naudas aizdevuma palīdzību. Vai arī tu vēlies uzzināt, kā plānot mājokļa remontu, tā izmaksas un nepieciešamo patēriņa kredīta apmēru? Uzzini noderīgus ieteikumus, lai atvieglotu gatavošanos mājokļa remontam!

Biznesa plāna izstrāde: Soli pa solim
Biznesa plāns ir kā potenciālā uzņēmuma ceļvedis – tas norādīs pareizos pieturas un pagrieziena punktus un ļaus drošāk pārvarēt šķēršļus, kas gadīsies ceļā. Kā izstrādāt efektīvu biznesa plānu? Lasi tālāk un uzzini!
Kredītu refinansēšana ABC jeb viss, kas Tev jāzina par pārkreditāciju
Nereti saņemam no klientiem jautājumus, ko nozīmē refinansēšana, saukta arī par pārkeditāciju. Tā ir lieliska iespēja cilvēkiem, kuriem ir vairāki kredīta maksājumi, jo ļauj apvienot kredītus vienā maksājumā - ne tikai ērtāk, bet arī izdevīgāk!
Padomi, kā izvēlēties mazlietotu auto ģimenei!
Ģimenes auto izvēle ir atbildīgs darbs, jo jaunajam papildinājumam ir jāatbilst katra ģimenes locekļa vēlmēm un vajadzībām. Aizdevums.lv ir apkopojis vairākus noderīgus padomus, kas palīdzēs vieglāk un ātrāk atrast jūsu ģimenei atbilstošāko auto.