Atpakaļ uz blogu

Dārgakmens – Tavs talismans!

Dārgakmens ir minerāls, iezis vai pārakmeņots materiāls, kurš pēc apstrādes — griešanas, slīpēšanas un/vai pulēšanas var tikt izmantots kā greznumlieta, tai skaitā — kā juvelierizstrādājums.
Dārgakmeņus pēta īpaša lietišķā zinātne – gemoloģija. Katram dārgakmens veidam ir sava tehniskā specifikācija, kuru pārbaudot, var noteikt dārgakmens identitāti, pat ieguves vietu.
Galveno dārgakmens vērtību veido tā skaistums, formas un kristāla masas perfekcija — līdz ar to pats svarīgākais dārgakmens vērtības kritērijs ir tā ārējais izskats.
Arī mūsdienās daudzi tic, ka dārgakmens kalpo kā amulets, talismans, kas dod enerģiju, palīdz dziedināties, dod spēku un aizsardzību.

Kā izvēlēties savējo?

Rubīns - akmens, kas ārstē.
Rubīns atjauno spēkus, stiprina sirdi, normalizē arteriālo spiedienu. Tas veicina arī atmiņas atjaunošanu, palīdz epilepsijas gadījumos, aptur asiņošanu, palīdz, ja ir gūts ievainojums; pie smadzeņu, mugurkaula, kaulu un locītavu saslimšanām; aizsargā no vīrusiem un citām infekcijām.

Smaragds - tiek uzskatīts par “laimīgas mīlestības akmeni”.
Viņa nomierinošā enerģija ir dziedinoša visos esamības līmeņos, nesot līdzi svaigumu un prieku. Viņš dod iedvesmu un bezgalīgu pacietību, iemiesojot sevī līdzjūtību un beznosacījuma mīlestību.
Pašreiz Gemmi veikalos juvelierizstrādājumi ar smaragdu nopērkami par vispievilcīgākajām cenām.

Ametists vienmēr ir uzskatīts par vienu no varenākajiem talismaniem.
Garīguma akmens. Visos laikmetos ametists, sevišķi necaurspīdīgs, tiek uzskatīt par spēcīgu aizsargu no ļauna likteņa, bet caurspīdīgie, gaišie Ametisti izdzina nesadalītu vai vecu, senu mīlestību, atver jaunas iespējas.
Uzskata, ka Ametisti iniciē „tresās acs” atvēršanu, palīdz iegrimt zemapziņas, visas redzamības jomā.

Kādi akmeņi spēcīgi pievelk veiksmi un palīdz sasniegt panākumus dažādās dzīves jomās?
Granāts. Piešķir pārliecību par sevi, spēku, mērķtiecību. Granāts pievelk veiksmi, paaugstinot ambīcijas un sava īpašnieka aktivitāti. Kopumā visas šīs īpašības noved pie panākumiem lietās un labklājībā.

Izvēlieties rotaslietas ar šiem maģiskajiem akmeņiem interneta veikalā - www.gemmi.lv.